Promocje, nowości i aktualności na Twój e-mail.
Zapisz się do Newslettera

Dostawa gratis


PayByNetNasze profile:

Start2Play na Facebooku Start2Play na Tweeterze Start2Play w Google+
Zabawa z Kubusiem / Prosiaczek

Dostępność:24h

Cena:56,90

Kupuję
  • Opis
  • Szczegóły
  • Kupione z tym produktem
  • Ostatnio oglądane
  • Opinie o produkcie

Disney Magiczna Kolekcja: Zabawa z Kubusiem / Prosiaczek i Przyjaciele - gra PC

Zabawa z Kubusiem: Kubuś i inni mieszkańcy Stuwiekowego Lasu czekają tylko na Ciebie! Weź udział w trójwymiarowej przygodowej grze planszowej, w której każdy ruch to niespodzianka: możesz spotkać rój pszczół, zdobyć lub stracić garnczki miodu, a współzawodnicy wciąż zastawiają na Ciebie pułapki (ale i Ty możesz im trochę podokuczać...!). Droga do skarbu prowadzi przez trzy coraz trudniejsze i coraz dłuższe plansze: najpierw Ty gonisz przez las Gofera, który ucieka z mapą, potem wielki Hohoń goni Ciebie, a na koniec musisz przejść przez mroczną i pełną niebezpieczeństw jaskinię... Żeby móc wykonywać ruchy, musisz grać w Minigry - jest ich 5 i mają 5 poziomów trudności. Z opisu wydają się łatwe - no bo co trudnego w zbieraniu owoców u Sowy, wyścigu na wózkach u Królika, szukaniu dyń u Prosiaczka czy grze w piłkę u Kubusia - ale przekonasz się, że to prawdziwe wyzwania, z którymi poradzi sobie tylko ktoś zręczny i szybki... jak Ty! Pamiętaj, że możesz dostarczyć graczom dodatkowych emocji, wybierając "przeszkadzacze": Wiatr, Deszcz lub Pszczoły! W grę planszową i Minigry możesz grać sam - jako miły, gruby Kubuś, malutki, ale dzielny Prosiaczek, poważny Królik, skoczne, psotne Maleństwo albo rozfikany Tygrysek - lub z czterema innymi osobami! A w nagrodę czekają na Ciebie filmy, które po odblokowaniu możesz oglądać tyle razy, ile zechcesz! 


Prosiaczek i Przyjaciele: Ach, ach, ach, Królik jest bardzo zafrasowany! Właśnie przygotowuje zupę dla przyjaciół, ale nikt nie przyszedł z obiecanymi składnikami! Prosiaczek postanawia mu pomóc - a Ty pomóż jemu! Wędruj przez Stuwiekowy Las, rozwiązując zagadki i bawiąc się czterema mini grami, a na koniec zasiądź ze wszystkimi jego przyjaciółmi do Wielce Wielkiej Zupy!
Dlaczego ten dzień jest wyjątkowy? Bo to dzisiaj wszyscy przyjaciele ze Stuwiekowego Lasu zbiorą się na przyjęciu u Królika, a Ty możesz dołączyć do nich - czy to nie Specjalna Okazja? I tylko od Ciebie zależy, czy wszystko się uda, bo bez Twojej pomocy Prosiaczek nie zdobędzie wszystkich składników Wielce Wielkiej Zupy! Przez Stuwiekowy Las biegnie wiele ścieżek. Którą wybierzesz? U Pana Sowy znajdziesz Pieprz (ale przedtem musisz ustawić pojemniki z przyprawami według wzoru!), Osty to prezent od Kłapouchego, Kubuś da Ci garnczek (o ile potrafisz go poskładać), ale Miód zdążył już spałaszować, więc musisz poprosić o pomoc Tygryska, który obserwuje gniazdo Pszczół; po Mleko wybierz się na drugą stronę stawku (hop-sa-sa po liściach wodnych roślin i kamieniach!). Czego jeszcze brak w Wielce Wielkiej Zupie? Warzyw i żołędzi! Prosiaczek wie, gdzie ich szukać, zaraz będziecie mieli pełny koszyk! Wszystkie wydarzenia tego Niezwykłego Dnia Prosiaczek notuje w zeszyciku, a Ty możesz pokolorować jego rysunki.
Zabawa z Prosiaczkiem i przyjaciółmi to wędrówka przez kolorowy świat, który znasz z bajek o Kubusiu, piękna opowieść z mnóstwem niespodzianek (klikaj na ekranie, aby znajdować miejsca, w których kryją się zabawne animacje!), niełatwe minigry oraz zagadki i zadania, z którymi poradzi sobie tylko ktoś tak zręczny, sprytny i spostrzegawczy jak TY! A na koniec weźmiesz udział w przyjęciu wraz z ulubionymi postaciami ze Stuwiekowego Lasu. Czy Tygrysy najbardziej lubią osty? A może miód? Przekonasz się sam!

W skład zestawu wchodzi: 
  • gra Zabawa z Kubusiem
  • gra Prosiaczek i Przyjaciele
Grupa wiekowa 3+
Język polski
Premiera 2006
Stan Folia
Zapraszamy do dodania opinii na temat naszych produktów:
Ładowanie...