Promocje, nowości i aktualności na Twój e-mail.
Zapisz się do Newslettera

Dostawa gratis


PayByNetNasze profile:

Start2Play na Facebooku Start2Play na Tweeterze Start2Play w Google+
Williams Pinball Classics

Dostępność:Niedostępny

Poprzednia cena:115,00

Cena:97,00

Kupuję
  • Opis
  • Szczegóły
  • Kupione z tym produktem
  • Ostatnio oglądane
  • Opinie o produkcie

Williams Pinball Classics - gra PS3

Williams Pinball Classics to remake znanego pinballa, który najpierw pojawił się na automatach zręcznościowych, a następnie w 2001 roku został odtworzony na komputerach PC. Tym razem gra została przeniesiona na konsole Sony PlayStation 3.
Twórcy, firma FarSight Studios, wykorzystali w swoim produkcie 10 stołów, które pierwotnie zostały zaprojektowane dla wersji przeznaczonej na automaty. Zasady gry są bardzo proste, należy za pomocą specjalnych łapek utrzymywać piłkę przez jak najdłuższy czas na stole i równocześnie wprowadzać ją do odpowiednio oznaczonych pól lub uderzając w konkretne elementy, inkasując przy tym zdobycze punktowe.
Wśród stołów, sygnowanych znaną fanom fliperów marką, wyróżniamy m.in. planszę intergalaktyczną z popularnym Pin Botem czy przerażający motyw domu zabaw. Oprócz standardowych trybów gry możemy również spróbować swoich sił w rozgrywce wieloosobowej.&
Producenci dołożyli wszelkich starań, aby każdy element wirtualnego stołu odpowiadał klasycznemu pierwowzorowi. W ten sposób zrekonstruowano plansze z dokładnością do jednej lampy. Dodatkowo odtworzono także dźwięki, które towarzyszyły zdarzeniom na stole. Plansze są kolorowe i wypełnione animowanymi elementami. Grę raz po raz przerywają krótkie cut scenki. Fizyka Williams Pinball Classics została dobrze zaprogramowana, bila tocząca się po planszy zachowuje się bardzo naturalnie.

Grupa wiekowa 3+
Język angielski
Premiera 2011
Stan Folia
Zapraszamy do dodania opinii na temat naszych produktów:
Ładowanie...