Promocje, nowości i aktualności na Twój e-mail.
Zapisz się do Newslettera

Dostawa gratis


PayByNetNasze profile:

Start2Play na Facebooku Start2Play na Tweeterze Start2Play w Google+
Viva Pinata

Dostępność:Niedostępny

Cena:39,90

Kupuję
  • Opis
  • Szczegóły
  • Kupione z tym produktem
  • Ostatnio oglądane
  • Opinie o produkcie

Viva Pinata - gra PC

Viva Pinata to okno do innego świata, w którym żyjące własnym życiem zwierzątka pinata zaludniają pełne niesamowitej roślinności ogrody. Przejmujesz kontrolę zarówno nad otoczeniem jak i pinatami, tworząc swój własny raj. Nie jest to jednak zwykły przydomowy ogródek, a to za sprawą jego mieszkańców – pinat. Są to papierowe, wypełnione słodyczami zwierzęta, bardzo popularna atrakcja przyjęć urodzinowych meksykańskich dzieci. Każda pinata w grze jest kolorowym odpowiednikiem istniejącego w rzeczywistości zwierzęcia. Mamy więc konie, papugi, dżdżownice, myszy, wilki i wiele innych gatunków (w sumie ponad 60). Nasi papierowi podopieczni mają preferencje identyczne z ich pierwowzorami. Są wśród nich zarówno pinaty roślinożerne, jak i drapieżniki. Niektóre wolą zamieszkiwać trawiaste przestrzenie, inne preferują tereny wodne. Wpływając na wygląd i kształt ogrodu zwabiamy do siebie poszczególne gatunki pinat.
Podczas gry musimy mieć na uwadze cały ekosystem, a to za sprawą tego, że autorzy umieścili w swojej produkcji rozbudowane łańcuchy pokarmowe. Do pielęgnacji ogrodu wykorzystujemy różne narzędzia, sadzimy rośliny, drzewa, podlewamy je, dokarmiamy pinaty czy też budujemy ogrodzenia oddzielające od siebie nie przepadające za sobą zwierzęta.


Wymagania sprzętowe: Pentium 4 1.8 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 5900 lub lepsza), 10 GB HDD, Windows XP SP2/Vista
Grupa wiekowa 3+
Język polski
Premiera 2007
Zapraszamy do dodania opinii na temat naszych produktów:
Ładowanie...