Promocje, nowości i aktualności na Twój e-mail.
Zapisz się do Newslettera

Dostawa gratis


PayByNetNasze profile:

Start2Play na Facebooku Start2Play na Tweeterze Start2Play w Google+
Ultimate Action Triple Pack

Dostępność:Niedostępny

Cena:79,00

Kupuję
  • Opis
  • Szczegóły
  • Kupione z tym produktem
  • Ostatnio oglądane
  • Opinie o produkcie

Ultimate Action Triple Pack - gra Xbox 360

Ultimate Action Triple Pack to wydanie, które zawiera trzy gry akcji: Tomb Raider, Sleeping Dogs i Just Cause 2.

Tomb Raider to przygodowa gra akcji i dzieło studia Crystal Dynamics. Opowieść o przygodach młodej poszukiwaczki przygód Lary Croft. Twórcy postanowili przypomnieć nam historię bohaterki. Akcja toczy się na wyspie, na której ląduje Lara po rozbiciu się statku. Jej celem jest przetrwać na tej tajemniczej wyspie. Walcz, uciekaj, pływaj, skacz ze spadochronu, strzelaj z łuku i korzystaj z możliwości ruchu niedostępnych w żadnej innej grze.
Do dyspozycji twórcy oddali mamy usprawniony system walki i poruszania się. Zastosowany w grze silnik graficzny Crystal Engine urzeka wspaniałą grafiką

Sleeping Dogs to gra akcji, która rozgrywa się na Dalekim Wschodzie w Hong Kongu. Wcielamy się w postać głównego bohatera - detektywa Wei Shena, którego zadaniem jest rozbicię potężnej organizacji przestępczej - Triady. Nasz bohater musi zatem zdobyć zaufanie mafii i działać pod przykrywką. Gra zmusza nas do poznania sztuk walki znanych z filmów z Johna Woo. Mamy do wykonania liczne zadania, pościgi samochodowe czy skoki po dachach. Ciekawa fabuła i świetna muzyka. Doskonała fabuła przeniesiona w azjatycki klimat!

Just Cause 2 to gra akcji i druga część serii znanej z 2006 roku szwedzkiego studia Avalanche Studios. W tej części główny bohater Rico Rodriquez, członek organizacji Agencja wyrusza do Azji na wyspę Panau, by wziąć udział w kolejnej misji. Rico przemierza ogromną wyspę i zmierza się ze zmiennym klimatem i warunkami pogodowymi. Musi wyeliminować wroga i wyjść z opresji bez szwanku. Wiele zadań i misji, niesamowity realizm i dynamiczna akcja. Dodatkowo wiele popisowych akrobacji i efektownych wybuchów i to wszystko ze świetną grafiką!

Grupa wiekowa 18+
Język angielski
Premiera 2014
Stan Folia
Zapraszamy do dodania opinii na temat naszych produktów:
Ładowanie...