Promocje, nowości i aktualności na Twój e-mail.
Zapisz się do Newslettera

Dostawa gratis


PayByNetNasze profile:

Start2Play na Facebooku Start2Play na Tweeterze Start2Play w Google+
Two Worlds II Gamebook

Dostępność:Niedostępny

Cena:45,00

Kupuję
  • Opis
  • Szczegóły
  • Kupione z tym produktem
  • Ostatnio oglądane
  • Opinie o produkcie

Two Worlds II - gra PC

Two Worlds II to gra RPG akcji, a zarazem druga część popularnej gry polskich twórców ze studia Reality Pump. Gra jest kontynuacją fabuły i zaczyna się pięć lat po wydarzeniach z pierwszej części.
Historia toczy się w krainie Antaloor na czele której stoi mroczny władca Gandohar. Nasz bezimienny bohater musi wydostać się z lochów w których poddawany jest okrutnym torturom i uratować swoją siostrę Kirę. W walce ze złem towarzyszą nam ówcześni wrogowie (znani z pierwszej części) - grupa orków dowodzona przez Smoczą Królową.
Gra została wzbogacona w liczne mini gry i przerywniki filmowe. Zastosowano tu elastyczny system walk, zmienne efekty walki czy parowanie ciosów dzięki czemu możemy wprowadzać własne taktyki i strategie. System zarządzania obiektami umożliwia przemieszczanie i używanie przedmiotów. Dodatkowo dzięki specjalnemu narzędziu CRAFTTM możemy sami tworzyć pancerz czy broń. Warto wspomnieć o niewątpliwie nowatorskim systemie zarządzania magią DEMONSTM oraz alchemii PAPAKTM, które gwarantują graczom doskonałą zabawę.

Wydanie w wersji Gamebook Two Worlds II zawiera książkę i pełną wersję gry.

Grupa wiekowa 16+
Język polskie napisy
Premiera 2010
Stan Folia
Zapraszamy do dodania opinii na temat naszych produktów:
Ładowanie...