Promocje, nowości i aktualności na Twój e-mail.
Zapisz się do Newslettera

Dostawa gratis


PayByNetNasze profile:

Start2Play na Facebooku Start2Play na Tweeterze Start2Play w Google+
The Tiny Bang Story

Dostępność:Niedostępny

Cena:39,00

Kupuję
  • Opis
  • Szczegóły
  • Kupione z tym produktem
  • Ostatnio oglądane
  • Opinie o produkcie

The Tiny Bang Story - gra PC

The Tiny Bang Story to pozycja wyraźnie inspirowana dokonaniami studia Amanita Design, znanego z nietypowych przygodówek. Produkcja Colibri Games garściami czerpie z rozwiązań, z którymi mieliśmy do czynienia w Machinarium. 
Akcja gry rozgrywa się na fikcyjnej planecie Tiny. Jej delikatny ekosystem runął w gruzach, gdy uderzył w nią asteroid. Naszym zadaniem jest pomoc mieszkańcom Tiny, usiłującym przywrócić utracone piękno ich świata. Fabułę podzielono na pięć rozdziałów, w czasie których rozwiązujemy liczne zagadki logiczne, głównie związane z naprawianiem napotykanych maszyn i mechanizmów. 
Atutem gry jest bez wątpienia przepiękna, ręcznie rysowana grafika i klimatyczna ścieżka dźwiękowa. Za muzykę odpowiada niezależne rosyjskie studio Strategic Music, które ma w swoim portfolio wiele podobnych, niskobudżetowych projektów. W odróżnieniu od wspomnianego już Machinarium, oprawa graficzna jest dużo bardziej "optymistyczna" i kolorowa. 

W opakowaniu extra bonus kolorowy plakat – doskonały dodatek dla wszystkich fanów.

Wymagania sprzętowe: Pentium IV 1.5 GHz, 512 MB RAM ( 2 GB RAM - Vista/7), karta grafiki 256 MB (GeForce 7600 lub lepszy), 180 MB HDD, Windows XP/Vista/7
Grupa wiekowa 3+
Język polski
Premiera 2011
Stan Folia
Zapraszamy do dodania opinii na temat naszych produktów:
Ładowanie...