Promocje, nowości i aktualności na Twój e-mail.
Zapisz się do Newslettera

Dostawa gratis


PayByNetNasze profile:

Start2Play na Facebooku Start2Play na Tweeterze Start2Play w Google+
The Sims 3 + Zostań Gwiazdą

Dostępność:Niedostępny

Cena:128,00

Kupuję
  • Opis
  • Szczegóły
  • Kupione z tym produktem
  • Ostatnio oglądane
  • Opinie o produkcie

The Sims 3 + The Sims 3: Zostań Gwiazdą - gra PC

The Sims 3 to trzecia cześć najsłynniejszego symulatora życia - gry familijnej dla całej rodziny. W grze tworzysz wyjątkowych Simów i prowadzisz ich przez życie. Masz wpływ na wszystko, od ich wyglądu i osobowości po wystrój domu, decydujesz o tym, czy spełnią się ich cele życiowe i jak rozwinie się ich kariera. 
Gra The Sims 3 posiada funkcje społecznościowe, dzięki którym możesz łączyć się z innymi graczami i wysyłać im wiadomości, prezentować stworzone przez siebie Simy i ich wspomnienia. Bogactwo możliwości i nieoczekiwane zwroty sytuacji w The Sims 3 uruchomią Twoją wyobraźnię! 

The Sims 3: Zostań Gwiazdą kolejny oficjalny dodatek do gry The Sims 3. Tym razem możemy wybrać jedną z trzech ścieżek kariery i zostać piosenkarzami, didżejami, artystami estradowymi (akrobatami) lub magikami. Wprowadzone zmiany w funkcjach społecznościowych pozwalają na komunikowanie się z innymi znajomymi wysyłanie wiadomości, zamieszczanie informacji i zdjęć na ich tablicach. Dodatkowo dzięki opcji SimPort, można wysyłać swoich bohaterów do innych graczy. Wejdź na ścieżkę kariery estradowej, kto wie może doprowadzi Cię do wielkiej popularności!


W skład zestawu wchodzi:
  • gra The Sims 3
  • gra The Sims 3: Zostań Gwiazdą
Wymagania sprzętowe: Pentium 4 2.4 GHz, 1.5 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 6800 lub lepsza), 6.1 GB HDD, Windows XP SP2/Vista SP1
Grupa wiekowa 12+
Język polski
Premiera 2012
Stan Folia
Zapraszamy do dodania opinii na temat naszych produktów:
Ładowanie...