Promocje, nowości i aktualności na Twój e-mail.
Zapisz się do Newslettera

Dostawa gratis


PayByNetNasze profile:

Start2Play na Facebooku Start2Play na Tweeterze Start2Play w Google+
Tetris Party Deluxe Wii

Dostępność:Niedostępny

Cena:85,00

Kupuję
  • Opis
  • Szczegóły
  • Kupione z tym produktem
  • Ostatnio oglądane
  • Opinie o produkcie

Tetris Party Deluxe - gra Nintendo Wii

Tetris Party Deluxe to odświeżona i rozbudowana edycja gry Tetris Party, wydanej przez Hudson Soft w ramach usługi WiiWare pod koniec 2008 roku. 

Autorzy do najnowszej wersji swojej produkcji dorzucili kilka kolejnych trybów zabawy zwiększając ich łączną ilość do dwudziestu sześciu. Na graczy czeka sześć zupełnie nieznanych wcześniej możliwości zabawy, w tym takie jak "VS Sprint", w którym liczy się szybkość działania oraz "Bombstick", w którym zwykłe układanie klocków zostało uzupełnione o nieczyste zagrywki. Dla najlepszych zawodników przygotowano też najtrudniejszy i wymagający nadludzkiego opanowania tryb "Master", w którym prędkość i poziom trudności są od początku ustawione na maksymalnym pułapie. Powróciły także wieloosobowe potyczki drużynowe dla kilku chętnych oraz tryb współpracy dla duetów. 

Wersja Deluxe jeszcze lepiej niż oryginał wykorzystuje kontrolery Wii, pozwalając bawić się nawet za sprawą Wii Fit, Wii Speak i Wii Wheel. Dla uwielbiających zabawę wieloosobową autorzy dodali tryby wykorzystujące połączenie Wi-Fi i umożliwiające walkę przez sieć oraz standardową rywalizację na wspólnym ekranie. Hudson Soft nie zapomniało też o Miiludkach, które można zsynchronizować z grą i wykorzystywać podczas zabawy. Familijny charakter całej produkcji potwierdza też niewysoki poziom trudności, który dodatkowo można w każdej chwili dostosować do umiejętności osób aktualnie bawiących się przed telewizorem.
Grupa wiekowa 3+
Język angielski
Premiera 2010
Stan Folia
Zapraszamy do dodania opinii na temat naszych produktów:
Ładowanie...