Promocje, nowości i aktualności na Twój e-mail.
Zapisz się do Newslettera

Dostawa gratis


PayByNetNasze profile:

Start2Play na Facebooku Start2Play na Tweeterze Start2Play w Google+
Tetris Party Deluxe DS

Dostępność:Niedostępny

Cena:85,00

Kupuję
  • Opis
  • Szczegóły
  • Kupione z tym produktem
  • Ostatnio oglądane
  • Opinie o produkcie

Tetris Party Deluxe - gra Nintendo DS

Tetris Party Deluxe gra logiczna to odświeżona i rozbudowana edycja gry Tetris Party, wydanej przez Hudson Soft w ramach usługi WiiWare pod koniec 2008 roku.

Autorzy do najnowszej wersji swojej produkcji dorzucili kilka kolejnych trybów zabawy zwiększając ich łączną ilość do dwudziestu sześciu. Na graczy czeka sześć zupełnie nieznanych wcześniej możliwości zabawy, w tym takie jak "VS Sprint", w którym liczy się szybkość działania oraz "Bombstick", w którym zwykłe układanie klocków zostało uzupełnione o nieczyste zagrywki. Dla najlepszych zawodników przygotowano też najtrudniejszy i wymagający nadludzkiego opanowania tryb "Master", w którym prędkość i poziom trudności są od początku ustawione na maksymalnym pułapie. Powróciły także wieloosobowe potyczki drużynowe dla kilku chętnych oraz tryb współpracy dla duetów.

Tetris Party Deluxe wykorzystuje właściwości dotykowego ekranu konsoli pozwalając na intuicyjne sterowanie i szybkie układanie klocków. Autorzy umożliwili też wykorzystywanie połączenia Wi-Fi do zabawy wieloosobowej oraz mikrofonu do rozmów na chatach z innymi użytkownikami konsoli.

Grupa wiekowa 3+
Język angielski
Premiera 2010
Stan Folia
Zapraszamy do dodania opinii na temat naszych produktów:
Ładowanie...