Promocje, nowości i aktualności na Twój e-mail.
Zapisz się do Newslettera

Dostawa gratis


PayByNetNasze profile:

Start2Play na Facebooku Start2Play na Tweeterze Start2Play w Google+
Tekken: Dark Resurrection

Dostępność:Niedostępny

Cena:39,90

Kupuję
  • Opis
  • Szczegóły
  • Kupione z tym produktem
  • Ostatnio oglądane
  • Opinie o produkcie

Tekken: Dark Resurrection - gra PSP

Tekken: Dark Resurrection to kolejna z serii bijatyk gra akcji na konsole PSP wyprodukowana przez firmę Namco.
Najlepsza na świecie gra walki powraca! Cała gra zręcznościowa Dark Resurrection, odświeżona i poprawiona. Prześlij wersję demonstracyjną swoim przyjaciołom i pokaż im, kto tu rządzi, w bezprzewodowych bitwach dla dwóch graczy. Przejdź do trybu online, by załadować swoje wyniki i pobrać "Widma" - sztuczne inteligencje wyszkolone przez innych graczy.
 
Do naszej dyspozycji oddano aż trzydziestu pięciu wojowników (powrócił między innymi znany i lubiany Armor King oraz Eddy Gordo), a z dwójką z nich spotykamy się po raz pierwszy. Dragunov to Rosjanin walczący w stylu Sambo Wrestling, a szesnastoletnia Lilu, postać łatwa do opanowania nawet dla początkujących graczy, reprezentuje tzw. street style. Możliwości starych postaci zostały lepiej wyważone, a sam system walki nie zmienił się w stosunku do poprzednich odsłon serii.
Oprócz znanych z poprzednich części trybów (m.in. time attack, practice), na specjalną uwagę zasługują dodatkowe mini-gry oraz tryb multiplayer. Również w wersji przenośnej Tekken najlepszej rozrywki dostarcza podczas walki z żywym przeciwnikiem, a na PSP opcja ta jest dostępna dzięki użyciu bezprzewodowego połączenia Wi-Fi.
Grupa wiekowa 16+
Język angielski
Premiera 2007
Stan Folia
Zapraszamy do dodania opinii na temat naszych produktów:
Ładowanie...