Promocje, nowości i aktualności na Twój e-mail.
Zapisz się do Newslettera

Dostawa gratis


PayByNetNasze profile:

Start2Play na Facebooku Start2Play na Tweeterze Start2Play w Google+
Super Scribblenauts

Dostępność:24h

Poprzednia cena:115,00

Cena:75,00

Kupuję
  • Opis
  • Szczegóły
  • Kupione z tym produktem
  • Ostatnio oglądane
  • Opinie o produkcie

Super Scribblenauts - gra Nintendo DS

Super Scribblenauts jest niezwykle oryginalną grą logiczną autorstwa firmy 5TH Cell, która wcześniej wydała na konsolę DS również takie tytuły jak Lock’s Quest czy Drawn to Life. Rozgrywka kontynuuje założenia znane z poprzedniczki, jeszcze bardziej je rozbudowując i tym samym zwiększając zasób sposobów ukończenia kolejnych etapów.
Po raz kolejny wcielamy się w Maxwella. Jego zadaniem jest przejście każdego z poziomów, którego zwieńczeniem jest zebranie gwiazdki. Etapy nie są zbyt duże, ale nasz cel zawsze jest umieszczony w takim miejscu, by jego zdobycie wymagało wysilenia szarych komórek. W celu dostania się w wybrane miejsce, należy po prostu wymyślić przedmiot, który nam to umożliwi. W systemowym notatniku wpisujemy więc odpowiednie słowo (np. drabina), które materializuje nam się w świecie gry i od tej pory możemy go użyć.
W grze znalazło się tym razem ok. 120 poziomów, a sposobów na ich przejście jest jeszcze więcej niż dotychczas. Twórcy bowiem do dostępnej, ogromnej już palety słów, dodali aż 10.000 nowych. W Super Scribblenauts można wpisywać także przymiotniki i łączyć je z odpowiednimi rzeczownikami, co zdecydowanie zwiększyło jeszcze liczbę możliwych kombinacji.
Grupa wiekowa 12+
Język angielski
Premiera 2010
Stan Folia
Zapraszamy do dodania opinii na temat naszych produktów:
Ładowanie...