Promocje, nowości i aktualności na Twój e-mail.
Zapisz się do Newslettera

Dostawa gratis


PayByNetNasze profile:

Start2Play na Facebooku Start2Play na Tweeterze Start2Play w Google+
Shattered Union

Dostępność:Niedostępny

Cena:19,90

Kupuję
  • Opis
  • Szczegóły
  • Kupione z tym produktem
  • Ostatnio oglądane
  • Opinie o produkcie

Shattered Union - gra PC

Shattered Union to pierwsza gra strategiczna zespołu PopTop Software wykorzystująca turowy system rozgrywki. Dotychczas developerzy z tego studia zasłynęli w świecie dzięki opracowaniu drugiej i trzeciej części serii Railroad Tycoon, a także obu części cyklu Tropico. Akcja tej produkcji rozgrywa się w czasach współczesnych, a umiejscowiona została na terenie Stanów Zjednoczonych, które po raz drugi w historii podzieliła wojna domowa. Użytkownik stając po stronie jednej z walczących stron musi doprowadzić do zjednoczenia państwa. 
Łącznie w konflikcie bierze udział siedem frakcji: Nowa Republika Teksasu, Arcadia (obszar północno-zachodniego Pacyfiku), Wielka Kalifornia, Heartland (środkowy zachód i stany wielkich równin), Dixieland, Unia Jankesów oraz Europejskie Siły Ekspedycyjne. Gracz jako głównodowodzący prowadzi swoje siły przez obszar całych Stanów Zjednoczonych, wybiera cele ataków i środki zagłady jakie użyje w walce. Nic nie stoi na przeszkodzie aby zbombardować i zrównać z ziemią Chicago, przejść Góry Skaliste i zaatakować Kalifornię, zdobyć fabryki czołgów znajdujące się w Ohio, czy zamknąć w kleszczach oblężenia Nowy Jork. Kampania ma przebieg nielinearny, tzn. na jej postęp bezpośredni wpływ mają decyzje podjęte przez gracza. 
Do dyspozycji użytkowników oddano bogaty asortyment nowoczesnego uzbrojenia. Mowa tu zarówno o sprzęcie amerykańskim jak czołgi M1 Abrams, śmigłowce Apache czy sławetne, niewykrywalne myśliwce, ale i pochodzącym z innych krajów, np. o rosyjskich MIG-ach i czołgach T-95. 
Cała gra została zrealizowana przy użyciu ładnej, trójwymiarowej grafiki, co ma tu duże znaczenie, ponieważ, pomimo tego, iż rozkazy wydajemy w turach, to przebieg akcji obserwujemy w czasie rzeczywistym. Widzimy zatem (z lotu ptaka) płynnie poruszające się modele pojazdów, liczne efektowne eksplozje oraz płonące miasta i lasy. Autorzy postarali się również o w pełni interaktywne otoczenie – co oznacza tyle, że zniszczyć możemy dosłownie wszystko, budynki, mosty etc.

Wymagania sprzętowe minimalne: Pentium 4 1.8 GHz, 256MB RAM, karta grafiki 128MB (GeForce 3 lub lepsza)
Grupa wiekowa 12+
Język angielski
Premiera 2005
Stan Folia
Zapraszamy do dodania opinii na temat naszych produktów:
Ładowanie...