Promocje, nowości i aktualności na Twój e-mail.
Zapisz się do Newslettera

Dostawa gratis


PayByNetNasze profile:

Start2Play na Facebooku Start2Play na Tweeterze Start2Play w Google+
Sengoku Basara: Samurai Heroes

Dostępność:Niedostępny

Cena:89,00

Kupuję
  • Opis
  • Szczegóły
  • Kupione z tym produktem
  • Ostatnio oglądane
  • Opinie o produkcie

Sengoku Basara: Samurai Heroes - gra PS3

Sengoku Basara Samurai Heroes to gra akcji osadzona w XVI wieku i przedstawia historię bitwy pod Sekigaharą, w której zmierzyły się armie zachodu i wschodu. Konfrontacja uznawana jest za przełomową w historii Japonii. Przekonywujące zwycięstwo sił wschodu dowodzonych przez Tokugawę Ieayasu wyniosło go na szczyt władzy w tym kraju na wiele lat. 
Rolą gracza jest dowodzenie oddziałami uzbrojonych w miecze i włócznie samurajów, walczących w potyczkach z setkami przeciwników. Kolejne etapy rozgrywki prowadzą gracza do ostatniej bitwy, finałowej potyczki o wspomnianą Sekigaharę. Poza dowodzeniem jednostkami, możemy się również wcielić w unikalne postacie samurajów i samodzielnie walczyć w hordami wrogów, używając do tego rozmaitych broni oraz skomplikowanych serii ciosów. Aby wcielić się w rolę jednego z samurajów musimy ich jednak odblokować, podobnie jak generałów dowodzących armiami. Jedną z nowości względem wydanych tylko w Azji poprzednich części cyklu jest możliwość przejmowania wrogich obozów. 
Gra oferuje również tryb Hero’s Story, dzięki któremu możemy w wirtualny sposób samodzielnie napisać jeden z najważniejszych rozdziałów w historii Japonii od samego początku. Dokonując różnorodnych wyborów zawieramy nowe sojusze, zrywamy istniejące, zdradzamy związane z nami klany lub samotnie prowadzimy swój klan do zwycięstwa.
Grupa wiekowa 16+
Język angielski
Premiera 2010
Stan Folia
Liczba graczy 1-2
Multiplayer
Zapraszamy do dodania opinii na temat naszych produktów:
Ładowanie...