Promocje, nowości i aktualności na Twój e-mail.
Zapisz się do Newslettera

Dostawa gratis


PayByNetNasze profile:

Start2Play na Facebooku Start2Play na Tweeterze Start2Play w Google+
Runaway: Przewrotny Los

Dostępność:Niedostępny

Cena:35,00

Kupuję
  • Opis
  • Szczegóły
  • Kupione z tym produktem
  • Ostatnio oglądane
  • Opinie o produkcie

Runaway: Przewrotny Los - gra PC

Runaway: Przewrotny Los jest trzecią i ostatnią już odsłoną serii oldschoolowych przygodówek, która zdobyła spore uznanie, zwłaszcza wśród europejskich graczy. Poznajemy w niej zakończenie przygód Briana i Giny oraz rozwiązanie wszystkich niewyjaśnionych wątków. Opracowaniem gry zajęła się ta sama ekipa, Pendulo Studios, która dała początek wcześniejszym częściom – wydanej w 2001 roku A Road Adventure i pochodzącej z 2006 roku The Dream of the Turtle (w Polsce znanej jako Runaway 2: Sen Żółwia). 
Akcja Przewrotny Los przewrotnie nie rozpoczyna się w miejscu, gdzie zostawiła nas końcówka poprzedniej części. Zarówno Ginę, jak i Briana zastajemy w dość niecodziennej sytuacji. W trakcie zabawy po raz pierwszy w całej serii mamy okazję wcielić się nie tylko w postać sympatycznego studenta fizyki, ale także w jego uroczą partnerkę. Ponadto, chociaż fabuła powiązana jest z poprzednimi Runaway, twórcy przygotowali scenariusz, który jest zrozumiały również dla osób niemających wcześniej styczności z cyklem. 
Sama rozgrywka, zrealizowana w lubianej przez fanów gatunku formie point&click, została wzbogacona o kilka ciekawych elementów. Jednym z nich jest specjalny system podpowiedzi, który pomaga w wybrnięciu z najtrudniejszych sytuacji, nie wyręczając nas przy tym z konieczności rozwiązywania zagadek i łamigłówek. Poza tym zmodyfikowany został inwentarz i sposób używania przedmiotów – zanim spróbujemy któryś z nich wykorzystać, możemy obrócić go w dowolny sposób.


Wymagania sprzętowe: Pentium 4 1.7 GHz, 512 MB RAM, karta grafiki 256 MB, 8 GB HDD, Windows XP/Vista/7
Grupa wiekowa 12+
Język polskie napisy
Premiera 2010
Stan Folia
Zapraszamy do dodania opinii na temat naszych produktów:
Ładowanie...