Promocje, nowości i aktualności na Twój e-mail.
Zapisz się do Newslettera

Dostawa gratis


PayByNetNasze profile:

Start2Play na Facebooku Start2Play na Tweeterze Start2Play w Google+
Prince of Persia: Zapomniane Piaski

Dostępność:Niedostępny

Cena:75,00

Kupuję
  • Opis
  • Szczegóły
  • Kupione z tym produktem
  • Ostatnio oglądane
  • Opinie o produkcie

Prince of Persia: Zapomniane Piaski - gra Nintendo Wii

Prince of Persia: Zapomniane Piaski to kolejna opowieść o nieustraszonym Księciu Persji. Produkcja stanowi powrót do rozwiązań znanych z trylogii (Piaski Czasu, Dusza Wojownika oraz Dwa Trony), wydawanej w latach 2003-2005. The Forgotten Sands na Wii powstało zupełnie od podstaw w biurach studia Ubisoft Quebec City. Dzięki temu twórcy byli w stanie wykrzesać z Wii wszystko to, co konsola firmy Nintendo ma do zaoferowania.

Wersja na Wii różni się od odsłon na Xboksa 360 i PlayStation 3 kilkoma istotnymi elementami. Jednym z nich jest fabuła. Mianowicie, Książę Persji wyrusza w podróż, by udowodnić swoją wartość i trafia do mistycznej krainy, opanowanej przez niewyobrażalne zło. Jego zadaniem jest nie tylko wydostanie się z tego piekła, ale także uratowanie świata przed ostateczną zagładą. W trakcie wyprawy Książę napotyka wiele nowych postaci i przeciwników.

Książę Persji dysponuje wieloma specjalnymi umiejętnościami – w tym kontrolą nad Piaskami Czasu – dzięki którym jest w stanie walczyć z przeciwnikami na wiele różnych sposobów. Produkcja posiada rozbudowany system walki, a także eksploracji otoczenia i robi również użytek z Wiimote’a.
Grupa wiekowa 12+
Język angielski
Premiera 2010
Stan Folia
Zapraszamy do dodania opinii na temat naszych produktów:
Ładowanie...