Promocje, nowości i aktualności na Twój e-mail.
Zapisz się do Newslettera

Dostawa gratis


PayByNetNasze profile:

Start2Play na Facebooku Start2Play na Tweeterze Start2Play w Google+
Neopets Puzzle Adventure

Dostępność:Niedostępny

Cena:95,00

Kupuję
  • Opis
  • Szczegóły
  • Kupione z tym produktem
  • Ostatnio oglądane
  • Opinie o produkcie

Neopets Puzzle Adventure - gra Nintendo DS

Neopets Puzzle Adventure to wariacja na temat gry Puzzle Quest, wyprodukowanej przez studio Infinite Interactive i stanowiącej mieszankę strategii z RPG oraz elementami logicznymi. Kolejny produkt australijskich programistów w większym stopniu kładzie nacisk na elementy przygodowe i nawiązuje przy tym do zawartości internetowego serwisu Neopets.com, który zrzesza użytkowników wychowujących miliony wirtualnych stworzeń.
Neopets Puzzle Adventure jest pozycją zrealizowaną w kreskówkowej, dwuwymiarowej oprawie graficznej. W trybie singleplayer tytuł oferuje 150 zadań ubranych w prostą, przedstawioną w komiksowej formie otoczkę fabularną, gdzie głównymi bohaterami są inspirowane Pokemonami stwory ze świata Neopets. Opowiadana historia pozwala nam przenieść się do podzielonej na trzy części krainy Neopia, gdzie jako unikalna, własnoręcznie stworzona postać, spotykamy przeróżnych bohaterów i przy pomocy zestawu mini-gierek toczymy walki z wymagającymi przeciwnikami.
W chwili rozpoczęcia potyczki przenosimy się na przypominającą szachownicę planszę wielkości 8 na 8 lub 10 na 10 pól i bierzemy udział w szeregu wyzwań, stworzonych na podobieństwo Tetrisa czy gier typu Memory albo Reversi. By zwyciężyć, musimy wykazać się szybkim i logicznym myśleniem oraz umiejętnością korzystania ze zdolności, jakimi dysponuje nasz podopieczny. Każdy Neopet może posiadać do 150 chowańców o nazwie PetPets, które zwiększają posiadane przez niego talenty i umożliwiają mu skuteczniejsze rozprawianie się z oponentami.
Grupa wiekowa 3+
Język angielski
Premiera 2009
Stan Folia
Zapraszamy do dodania opinii na temat naszych produktów:
Ładowanie...