Promocje, nowości i aktualności na Twój e-mail.
Zapisz się do Newslettera

Dostawa gratis


PayByNetNasze profile:

Start2Play na Facebooku Start2Play na Tweeterze Start2Play w Google+
Na Dzikim Zachodzie Przygody Lucky Luke

Dostępność:Niedostępny

Cena:24,90

Kupuję
  • Opis
  • Szczegóły
  • Kupione z tym produktem
  • Ostatnio oglądane
  • Opinie o produkcie

Na Dzikim Zachodzie Przygody Lucky Luke'a - gra PC

Na Dzikim Zachodzie Przygody Lucky Luke'a to gra akcji platformówka, opowiadająca o najszybszym rewolwerowcu na Dzikim Zachodzie imieniem Luke. 
Wcielając się w Luke’a gracz bierze udział w eskorcie niebezpiecznych braci Dalton do Nowego Jorku. Jednak przestępcy po raz kolejny uciekają, zapewniając protagoniście masę przygód i nie pozwalając, aby ten się nudził. Rzecz jasna owi awanturnicy rabują pierwszy napotkany bank, sieją zamęt i robią wiele innych rzeczy, które wychodzą im najlepiej. Dzielny kowboj bez przerwy depcze im po piętach i wraz ze swoim wiernym koniem zwanym Jolly Jumper stara się jak może, aby ponownie ich złapać. Przy okazji bohater przemierza ziemię zamieszkiwaną przez groźnych Indian, spotyka innych stróżów prawa i przeszukuje pociąg, aby znaleźć łup ukryty przez złodziei. 
Do dyspozycji użytkownika oddano wszystkie główne postaci, znane z klasycznego komiksowego pierwowzoru sprzed lat na czele z Luke’m i braćmi Dalton. Wcielając się w wybraną postać realizuje się powierzone misje, które zlokalizowano nie tylko w prowincjonalnym miasteczku czy na pustyni, ale także na ulicach Nowego Jorku. Przystępując do zaimplementowanych mini-gier bierze się udział w strzelaninach, rysuje się wskazane elementy, a nawet tańczy i wykonuje zadania muzyczne. Zabawę zaadresowano zarówno do pojedynczego gracza, jak i do czterech osób, stających ze sobą w szranki.
Dodatkowo super plakat w pudełku!


Wymagania sprzętowe: Windows 2000 SP4/XP SP3/Vista SP1; procesor Intel Pentium 4 2.4 GHz lub AMD Athlon 2800+, 512 MB RAM, karta graficzna 256 MB RAM zgodna z DirectX 9.0c (ATI Radeon 9800 lub NVIDIA GeForce 6600GT), 8 GB wolnego miejsca na dysku;
Grupa wiekowa 7+
Język polski
Premiera 2007
Stan Folia
Zapraszamy do dodania opinii na temat naszych produktów:
Ładowanie...