Promocje, nowości i aktualności na Twój e-mail.
Zapisz się do Newslettera

Dostawa gratis


PayByNetNasze profile:

Start2Play na Facebooku Start2Play na Tweeterze Start2Play w Google+
MotoGP 10/11

Dostępność:Niedostępny

Cena:99,00

Kupuję
  • Opis
  • Szczegóły
  • Kupione z tym produktem
  • Ostatnio oglądane
  • Opinie o produkcie

MotoGP 10/11 - gra Xbox 360

MotoGP 10/11 to czwarta z rzędu odsłona symulatora wyścigów motocyklowych wydana przez firmę Capcom, korzystająca z oficjalnej licencji Motocyklowych Mistrzostw Świata. Wydawca pozostał także wierny pomysłowi bezpłatnego dodatku typu DLC, zawierającego dane o zawodnikach, zespołach i motocyklach z sezonu 2011.
Podobnie jak w poprzedniej części serii rozgrywka w MotoGP 10/11 bazuje na kilku trybach zabawy. Za najważniejszy uznać można „karierę”, w której gracze mają możliwość nabrać doświadczenia, przechodząc przez kolejne klasy wyścigowe aż do najbardziej prestiżowej „800”. W trybie tym rywalizacja na torze stanowi tylko jeden z elementów. Równie ważne jak umiejętności prowadzenia motocykla jest skuteczne zarządzanie zespołem, ustalanie najlepszych strategii czy wprowadzanie zmian w ustawieniach maszyny.
Gracze mają możliwość dostosowania modelu jazdy do własnych upodobań. Mniej obeznani oraz preferujący bardziej zręcznościową zabawę mogą skorzystać z szeregu automatycznych rozwiązań. Z kolei miłośnicy realistycznych symulacji mają okazję przejąć pełną kontrolę nad pracą różnych podzespołów motocykla. 
Poza trybem „kariery” twórcy gry zadbali także o klasyczne „mistrzostwa świata” oraz krótkie „próba czasowa” i „wyzwanie”. Nowością w serii jest możliwość wspólnej zabawy z drugim graczem przy wykorzystaniu podzielonego ekranu. Nie zabrakło też opcji wyścigów wieloosobowych, w których za pośrednictwem sieci Internet może brać udział nawet 20 uczestników.
Grupa wiekowa 3+
Język angielski
Premiera 2011
Stan Folia
Zapraszamy do dodania opinii na temat naszych produktów:
Ładowanie...