Promocje, nowości i aktualności na Twój e-mail.
Zapisz się do Newslettera

Dostawa gratis


PayByNetNasze profile:

Start2Play na Facebooku Start2Play na Tweeterze Start2Play w Google+
Medieval II: Total War Złota Edycja

Dostępność:Niedostępny

Cena:35,00

Kupuję
  • Opis
  • Szczegóły
  • Kupione z tym produktem
  • Ostatnio oglądane
  • Opinie o produkcie

Medieval II: Total War Medieval II: Total War - Królestwa Złota Edycja - gra PC

Medieval II Total War kolejna część popularnej serii z gatunku gier strategicznych za które odpowiada studio Creative Assembly. Druga część Medieval rozgrywa się średniowieczu i przenosi nas do historycznych wydarzeń z tamtej epoki. Stajemy do walk na obszarach Europy, Afryki i Bliskiego Wschodu i uczestniczmy miedzy innymi: w wyprawach krzyżowych, inkwizycji czy wynalezieniu prochu. Mamy do wyboru ponad dwadzieścia frakcji, z których każda posiada inne umiejętności. Rozgrywka została nie zmieniona, oprócz przeprowadzania wojen i bitew rozbudowujemy miasta, zwiększamy granice państwa i dbamy o jego ekonomiczny rozwój.

Medieval II: Total War - Królestwa to rozszerzenie gry strategicznej serii Total War, którą zajęło się studio Creative Assembly. Fabuła przenosi nas do przeszłości. Przed nami cztery nowe kampanie z najważniejszych wydarzeń średniowiecza i początków nowożytności. Możemy podążać śladami Krzysztofa Kolumba czy Hernana Corteza, wybrać się na krucjaty króla Henryka III do Ziemi Świętej . Stajemy na czele armii, musimy stoczyć bitwy i pokonać przeciwników.
 


Wydanie Medieval II: Total War Złota Edycja zawiera:
  • grę Medieval II: Total War
  • grę Medieval II: Total War - KrólestwaWymagania sprzętowe: Pentium 4 1.8 GHz, 512 MB RAM, karta grafiki 128 MB (GeForce 4 lub lepsza), Windows 2000/XP
Grupa wiekowa 16+
Język polskie napisy
Premiera 2007
Stan Folia
Zapraszamy do dodania opinii na temat naszych produktów:
Ładowanie...