Promocje, nowości i aktualności na Twój e-mail.
Zapisz się do Newslettera

Dostawa gratis


PayByNetNasze profile:

Start2Play na Facebooku Start2Play na Tweeterze Start2Play w Google+
Mały Adibu w wesołym cyrku

Dostępność:Niedostępny

Cena:49,00

Kupuję
  • Opis
  • Szczegóły
  • Kupione z tym produktem
  • Ostatnio oglądane
  • Opinie o produkcie

Mały Adibu w wesołym cyrku - gra PC

Cyrk, przyjechał cyrk! Akrobaci, tresura zwierząt i mnóstwo magicznych sztuczek! Ale dzisiejsze przedstawienie chyba się nie odbędzie – dowcipne foki uciekły ze swoich klatek i zrobiły ogromne zamieszanie. Trzeba złapać je jak najszybciej, aby Lili, przyjaciółka Małego Adibu i inni akrobaci zdążyli przygotować się do występu. 

Mały Adibu w wesołym cyrku to kolejna gra edukacyjna, w której młodzi użytkownicy komputerów spotykają się z sympatycznym, tytułowym bohaterem oraz grupą jego przyjaciół. 
Fabuła omawianej odsłony prezentuje się następująco: do miasteczka przyjechał cyrk, pełen magicznych sztuczek, akrobatów i tresowanych zwierząt. Jednak najbliższe przedstawienie może się nie odbyć, gdyż foki uciekły ze swoich klatek, powodując tym samym ogromne zamieszanie. Oczywiście, zadaniem graczy jest pomóc w złapaniu fok, tak aby Lili, przyjaciółka Małego Adibu, oraz akrobaci i inni cyrkowcy zdążyli przygotować się do występu. 
 
Program został dostosowany do poziomu intelektualnego dzieci w wieku od 2 do 5 lat, a w jego skład wchodzi aż 48 zróżnicowanych zabaw, zadań, animacji, piosenek i innych atrakcji stymulujących rozwój umysłowy młodych odbiorców na wielu płaszczyznach. 
Gra rozwija między innymi umiejętność obserwacji oraz orientacji w przestrzeni czy też rozpoznawania kształtów i kolorów.
Tak jak pozostałe tytuły z serii, tak i ten oferuje trzy poziomy trudności do wyboru oraz Kącik rodziców, dzięki któremu rodzic może ustawiać parametry programu oraz czas, jaki jego potomek spędzi przed komputerem. 
 
Wymagania sprzętowe: procesor 800 MHz, 128 MB RAM 256 MB RAM (XP), karta grafiki 8 MB, Windows 98SE/ME/2000SP4/XP
Grupa wiekowa 3+
Język polski
Premiera 2008
Stan Folia
Zapraszamy do dodania opinii na temat naszych produktów:
Ładowanie...