Promocje, nowości i aktualności na Twój e-mail.
Zapisz się do Newslettera

Dostawa gratis


PayByNetNasze profile:

Start2Play na Facebooku Start2Play na Tweeterze Start2Play w Google+
Heroes of the Storm - Pakiet Startowy

Dostępność:Niedostępny

Cena:59,00

Kupuję
  • Opis
  • Szczegóły
  • Kupione z tym produktem
  • Ostatnio oglądane
  • Opinie o produkcie

Heroes of the Storm Pakiet Startowy - gra PC

Heroes of the Storm to gra strategiczna z gatunku MOBA (Multiplayer Online Battle Arena) za którego produkcją stoi firma Blizzard Entertainment.
Akcja gry przenosi nas do krainy Nexus w której możemy spotkać wszystkie światy znane z gier Blizzarda, np. Diablo czy Starcraft. Celem zabawy jest zniszczenie bazy i pokonanie przeciwnika. Wszystko to odbywa się w czasie krótkich pojedynków kilkuosobowych zespołów, które toczą się w niesamowitym tempie na niezwykłych polach bitew z czego każdy posiada tajemnice. Do wyboru mamy kultowych bohaterów m.in. Jim Raynor, Tyrael, Kerrigan, Nova, Arthas, Tychus Findlay, Anub’arak, Illidan, Chen Stormstout czy Diablo. Stajemy do walki u boku legendarnych bohaterów i wykorzystujemy ich talenty i wszelkie zdolności. W czasie zabawy spotykamy widmowe statki piratów, cmentarne golemy czy lodowe żmije. Pokonaj przeciwnika i zwyciężaj w wielkim stylu.


Wydanie Heroes of the Storm Pakiet Startowy zawiera dodatkowo:
  • 5 legendarnych bohaterów: Zeratul, Li Li, Jaina, Zagara i Sonia
  • skórka: Ronin Zeratul
  • wierzchowiec: Złoty Tygrys

Uwaga: Gra występuje w modelu free-to-play z opcją mikropłatności. Oznacza to, że w Heroes of the Storm można zagrać za darmo, jednak niektóre przedmioty i udogodnienia mogą wymagać uiszczenia opłaty.


Wymagania sprzętowe: Intel Core 2 Duo lub AMD Athlon 64 X2 5600+, 2 GB RAM, karta grafiki NVIDIA GeForce 7600 GT/ ATI Radeon HD 2600 XT lub Intel HD Graphics 3000, Windows XP/Vista/7/8

Wymagane jest stałe połączenie z internetem, rejestracja w usłudze Battle.net oraz aplikacja Battle.net.


Grupa wiekowa 12+
Język polskie napisy
Premiera 2015
Stan 2015
Zapraszamy do dodania opinii na temat naszych produktów:
Ładowanie...