Promocje, nowości i aktualności na Twój e-mail.
Zapisz się do Newslettera

Dostawa gratis


PayByNetNasze profile:

Start2Play na Facebooku Start2Play na Tweeterze Start2Play w Google+
GTA Grand Theft Auto IV Complete Edition

Dostępność:Niedostępny

Cena:149,00

Kupuję
  • Opis
  • Szczegóły
  • Kupione z tym produktem
  • Ostatnio oglądane
  • Opinie o produkcie

GTA IV - Grand Theft Auto IV - gra PC

GTA IV rozpoczęło nową erę w serii. Grand Theft Auto IV to gra akcji, będąca kolejną odsłoną bestsellerowego i kontrowersyjnego zarazem cyklu, swoimi korzeniami sięgającego 1997 roku. Niniejszy tytuł powstał w dziesiąte urodziny wymienionej serii, ukazującej losy poszczególnych przestępców, którzy zaczynając od zwykłego chłopca na posyłki i speca od brudnej roboty, wspinają się na coraz wyższe pozycje w gangsterskim świecie.
Miejscem rozgrywki uczyniono wirtualne miasto Liberty City, do złudzenia przypominające Nowy Jork i zawierające typowe dla tej metropolii budowle (m.in. Statua Wolności, Most Brooklyński i Empire State Building). Ową lokację podzielono na pięć dzielnic: Broker (Brooklyn), Algonquin (Manhattan), Dukes (Queens), Bohan (Bronx) i Alderney (New Jersey). Wirtualne środowisko zostało całkowicie zurbanizowane, a rozwinięta sieć dróg i nowoczesna architektura, przedstawiona w sposób nadzwyczaj realistyczny, zachęca do ciągłej eksploracji. Gra otrzymała m.in. zmieniony silnik graficzny R.A.G.E., który zapewni więcej tekstur i szczegółów w otoczeniu oraz przebudowany system misji.

The Complete Edition zawiera grę Grand Theft Auto IV wraz z epizodami The Lost and Damned i The Ballad of Gay Tony.
Do aktywacji gry potrzebne jest połączenie z internetem.Wymagania sprzętowe: Core 2 Quad 2.4 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 512 MB (GeForce 8600 lub lepsza), 18 GB HDD, Windows XP/Vista
Grupa wiekowa 18+
Język angielski, polska instrukcja
Premiera 2008
Stan Folia
Zapraszamy do dodania opinii na temat naszych produktów:
Ładowanie...