Promocje, nowości i aktualności na Twój e-mail.
Zapisz się do Newslettera

Dostawa gratis


PayByNetNasze profile:

Start2Play na Facebooku Start2Play na Tweeterze Start2Play w Google+
Ghost Trick: Phantom Detective

Dostępność:Niedostępny

Cena:145,00

Kupuję
  • Opis
  • Szczegóły
  • Kupione z tym produktem
  • Ostatnio oglądane
  • Opinie o produkcie

Ghost Trick: Phantom Detective - gra Nintendo DS

Ghost Trick: Phantom Detective to przygodówka autorstwa Shu Takumi – ojca serii Phoenix Wright. Gracze wcielają się w mężczyznę o imieniu Sissel. Jegomość ten nie ma ostatnio szczęścia – właśnie został zamordowany, a na domiar złego stracił całą pamięć. Teraz powraca jako duch, by odszukać sprawcę, który pozbawił go życia i powstrzymać go przed zabiciem kolejnych niewinnych osób. Musi się z tym spieszyć, gdyż wraz ze wschodem słońca nasz bohater na zawsze odejdzie w zaświaty. 
Sissel jako duch może wchodzić w interakcje ze światem żywych tylko poprzez opętanie nieożywionych przedmiotów. Zadaniem gracza jest takie manipulowanie nimi, by ocalić życie niedoszłej ofierze poprzez odciągnięcie jej od zagrożenia lub przeszkadzanie mordercy. Na scenie zdarzenia zjawiamy się zawsze dokładnie w momencie śmierci danej osoby. Dzięki mistycznym mocom możemy jednak manipulować ostatnimi czterema minutami jej życia. Tyle tylko czasu mamy, by wykombinować metodę jej uratowania. Wraz z postępami w grze krok po kroku odkrywać też będziemy prawdę o tym, dlaczego sam Sissel musiał umrzeć. 
Ghost Trick: Phantom Detective to czysta gra przygodowa, w której cała zabawa polega na zbieraniu wskazówek oraz rozwiązywaniu problemów logicznych. Rozgrywka ukazana jest za pomocą dwuwymiarowej grafiki o bardzo nietypowym, choć jednocześnie urokliwym stylu wizualnym.


Grupa wiekowa 12+
Język angielski
Premiera 2011
Stan Folia
Zapraszamy do dodania opinii na temat naszych produktów:
Ładowanie...