Promocje, nowości i aktualności na Twój e-mail.
Zapisz się do Newslettera

Dostawa gratis


PayByNetNasze profile:

Start2Play na Facebooku Start2Play na Tweeterze Start2Play w Google+
Fritz 11 Szachowy Arcymistrz

Dostępność:Niedostępny

Cena:35,00

Kupuję
  • Opis
  • Szczegóły
  • Kupione z tym produktem
  • Ostatnio oglądane
  • Opinie o produkcie

Fritz 11 - gra PC

Fritz 11 Szachowy Arcymistrz to kolejna odsłona popularnej serii symulatorów szachowych, która jest opracowywana przez dwóch niemieckich programistów, Fransa Morscha i Mathiasa Feista. Cykl ten od lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem sympatyków gry w szachy i jest uważany za jeden z najlepszych. Trudno się temu zresztą dziwić – to właśnie Fritz w 2006 roku pokonał arcymistrza Władimira Kramnika. 
Z programu mogą korzystać nie tylko prawdziwi zawodowcy, ale również nowicjusze. Fritz potrafi ocenić umiejętności grającego, a następnie dostosować się do przeciwnika w taki sposób, aby być dla niego wymagającym oponentem. Niemiecki produkt jest też doskonałym doradcą i nauczycielem. Fritz objaśnia wiele niuansów związanych z grą w szachy, ostrzega przed niebezpiecznymi ruchami i błędami popełnianymi przez użytkownika. Program dysponuje też doskonałą bazą danych, oferując ponad milion zapisanych rozgrywek (z lat 1625 – 2007), które można przeanalizować na rozmaite sposoby. 
Opracowany przy okazji poprzedniej odsłony cyklu system Chess Media został uwzględniony także w omawianym programie. Mowa tu o trwającym czternaście godzin materiale filmowym, w którym słynni mistrzowie gry w szachy (m.in. Garri Kasparow, Władimir Kramnik, Wiktor Korcznoj i Aleksiej Szirow) udzielają cennych wskazówek i rad.


Wymagania sprzętowe minimalne: Windows XP/Vista, procesor Intel Pentium 300 MHz, 64 MB RAM, napęd DVD ROM, Windows Media Player 9
Grupa wiekowa 3+
Język polski
Premiera 2007
Stan Folia
Zapraszamy do dodania opinii na temat naszych produktów:
Ładowanie...