Promocje, nowości i aktualności na Twój e-mail.
Zapisz się do Newslettera

Dostawa gratis


PayByNetNasze profile:

Start2Play na Facebooku Start2Play na Tweeterze Start2Play w Google+
Dynasty Warriors: Gundam 3

Dostępność:Niedostępny

Cena:95,00

Kupuję
  • Opis
  • Szczegóły
  • Kupione z tym produktem
  • Ostatnio oglądane
  • Opinie o produkcie

Dynasty Warriors: Gundam 3 - gra Xbox 360

Dynasty Warriors: Gundam 3 to trzecia odsłona serii łączącej mechanikę rozgrywki Dynasty Warriors z uniwersum Gundam, wykreowanym w japońskiej serii animowanej. Produkcja powstała w wyniku kooperacji firm Namco Bandai oraz Tecmo Koei.
Trzecia część Dynasty Warriors: Gundam przypomina w znacznym stopniu poprzednie odsłony serii. Mamy więc do czynienia z grą akcji w stylu „hack & slash”, w której przywdziewamy mobilne kombinezony bojowe i walczymy z prawdziwymi hordami przeciwników. W danym momencie gracz zmaga się z nawet kilkudziesięcioma postaciami.
Na szczęście do naszej dyspozycji oddano mnóstwo potężnych ataków i zdolności. Przede wszystkim, gracz ma możliwość wezwania sprzymierzonej postaci, która spróbuje odmienić sytuację na polu bitwy. Ciosy przeciwnika można neutralizować za pomocą nowego systemu uników. Dzięki temu ominięcie potężnych kombinacji ataków jest znacznie łatwiejsze. Kolejne ułatwienie to opcja zregenerowania zbroi postaci bezpośrednio podczas potyczki. W lokacjach pojawia się kilka innych dodatków, w tym chociażby katapulty, za pomocą których możemy szybko przenieść się na drugi koniec mapy. Sama rozgrywka została podzielona na misje różnego rodzaju. W zadaniach historycznych odgrywamy wydarzenia z serii anime Gundam, w których występują charakterystyczne postacie. Oprócz tego możemy podjąć między innymi misje kolekcjonerskie (zbieramy w nich projekty nowych maszyn i technologii) oraz wyzwania. Ciekawostką są scenariusze, w których budujemy przyjacielskie relacje z innymi bohaterami gry. Po zaprzyjaźnieniu się z daną postacią możemy później wezwać ją na pomoc podczas kolejnych bitew. W sumie producent postarał się o ponad 300 różnych zadań.
Dynasty Warriors: Gundam 3 to prawdziwa gratka dla miłośników anime, bo w grze znajduje się ponad 50 grywalnych postaci oraz przeszło 70 kombinezonów bojowych. Większość nowych dodatków pochodzi z dwóch podserii Gundam, określanych jako Mobile Suit Gundam 00 i Mobile Suit Gundam UC. Najważniejsze jest to, że każdy z bohaterów może pokierować dowolnym mechem, co daje pokaźną liczbę kombinacji.
W grze postawiono na nową stylistykę graficzną, wykorzystującą technologię cel-shadingu, która pozwala osiągnąć efekt zbliżony do filmu animowanego. Dynasty Warriors: Gundam 3 zawiera także rozbudowany tryb wieloosobowy. Specjalnie z myślą o czteroosobowej rozgrywce kooperacyjnej przygotowano 15 unikalnych misji, których w pojedynkę nie wykonamy.
Grupa wiekowa 12+
Język angielski
Premiera 2011
Stan Folia
Zapraszamy do dodania opinii na temat naszych produktów:
Ładowanie...