Promocje, nowości i aktualności na Twój e-mail.
Zapisz się do Newslettera

Dostawa gratis


PayByNetNasze profile:

Start2Play na Facebooku Start2Play na Tweeterze Start2Play w Google+
Draglade

Dostępność:Niedostępny

Cena:75,00

Kupuję
  • Opis
  • Szczegóły
  • Kupione z tym produktem
  • Ostatnio oglądane
  • Opinie o produkcie

Draglade - gra Nintendo DS

Draglade to dwuwymiarowa bijatyka, zawierająca także elementy typowe dla gier muzycznych. Próbujemy zdobyć tytuł mistrza sportu walki o nazwie Grapping, uczestnicząc tym samym w dużej ilości pojedynków.
Draglade nie odbiega zbytnio od schematów wyznaczonych przez inne dwuwymiarowe bijatyki. Bierzemy więc udział w dużej ilości walk, wykonując różnorakie typy uderzeń. Kolejne ciosy możemy oczywiście łączyć ze sobą w zdecydowanie potężniejsze combosy. Istotną rolę odgrywa także pozyskiwanie oraz aktywne wykorzystywanie nowych technik walki. Wiele z tych rzeczy w miarę rozwoju zabawy trzeba sobie dopiero odblokowywać. To samo tyczy się lepszych atrybutów postaci, nowych broni, czy też ukrytych bohaterów. Przewidziano także możliwość handlowania umiejętnościami z innymi graczami, czy też opcję łączenia różnych technik walki.
Bawić możemy się w pojedynkę lub z innymi graczami. W tym drugim przypadku zawodnicy mogą przystąpić do kooperacji, choć ciekawiej przedstawia się tryb, gdzie starają się wzajemnie zwalczać, tak aby docelowo dotrzeć do finałów i zdobyć tytuł mistrza Grappingu. Oprawa wizualna Draglade prezentuje się stosunkowo przeciętnie. Akcja obserwowana jest z boku. Górny ekran służy do wyświetlania podglądu na aktualną lokację. Na dolnym pojawiają się natomiast różne opcje czy dodatkowe statystyki.
Grupa wiekowa 12+
Język angielski
Premiera 2007
Stan Folia
Zapraszamy do dodania opinii na temat naszych produktów:
Ładowanie...