Promocje, nowości i aktualności na Twój e-mail.
Zapisz się do Newslettera

Dostawa gratis


PayByNetNasze profile:

Start2Play na Facebooku Start2Play na Tweeterze Start2Play w Google+
Disney TH!NK Fast

Dostępność:Niedostępny

Cena:65,00

Kupuję
  • Opis
  • Szczegóły
  • Kupione z tym produktem
  • Ostatnio oglądane
  • Opinie o produkcie

Disney TH!NK Fast - gra PS2

Disney TH!NK Fast to gra imprezowa, opracowana z myślą o młodszych sympatykach elektronicznej rozrywki. Uczestnicy przystępują do zabawnie wykonanego teleturnieju, odpowiadając na zadawane przez prowadzącego pytania. Disney TH!NK Fast to dzieło firmy Magenta Software, znanej między innymi za sprawą zbliżonych tematycznie produkcji z serii Buzz! Junior.

Jedną z głównych atrakcji omawianej gry jest obszerna baza pytań, składająca się z około 5000 pozycji. Poruszane zagadnienia dotyczą zarówno znajomości bajek Disney’a, jak i wiedzy ogólnej. Zabawa składa się z kilkunastu rund, przedzielonych prostymi mini-grami. Zwycięża ten z uczestników, który na koniec zgromadzi najwięcej punktów.

W wersji przeznaczonej na konsolę PlayStation 2 do zgłaszania chęci udzielenia odpowiedzi wykorzystuje się buzzery, czyli kontrolery znane użytkownikom produktów z serii Buzz!. Oprawa wizualna Disney TH!NK Fast prezentuje przyzwoity poziom wykonania. Dopracowano zarówno wygląd postaci, jak i otoczenia. Kolejne rundy teleturnieju rozgrywane są w lokacjach, nawiązujących do najsłynniejszych dzieł wytwórni Disney’a, takich jak Mała syrenka, Król lew, Lilo i Stitch czy 101 dalmatyńczyków.

W skład zestawu wchodzi: 
  • Gra Disney TH!NK Fast
  • 4 buzzery
Grupa wiekowa 3+
Język angielski
Premiera 2008
Stan Folia
Zapraszamy do dodania opinii na temat naszych produktów:
Ładowanie...