Promocje, nowości i aktualności na Twój e-mail.
Zapisz się do Newslettera

Dostawa gratis


PayByNetNasze profile:

Start2Play na Facebooku Start2Play na Tweeterze Start2Play w Google+
Diablo III Battle Chest

Dostępność:Niedostępny

Cena:149,00

Kupuję
  • Opis
  • Szczegóły
  • Kupione z tym produktem
  • Ostatnio oglądane
  • Opinie o produkcie

Diablo III Battle Chest - gra PC

Diablo III to trzecia część znanej z 1996 roku gry akcji RPG za które odpowiada studio Blizzard Entertainment. W tej części powracamy do świata Sanktuarium by pokonać Najwyższych Złych. Akcja rozgrywa się po wydarzeniach ostatniej części Diablo II. Na katedrę w miasteczku Tristram spada kometa, która zapowiada koniec dziejów. Potrzebni są nowi bohaterowie, którzy staną w obronie ludzkości. Wcielamy się zatem w postać jednego z nich: barbarzyńcy, czarownika, mnicha, szamana lub łowcę demonów. Naszym zadaniem jest rozwijanie naszej postaci przez poznawanie nowych zdolności i niszczących mocy. Przed nami misje, walki z demonicznymi przeciwnikami i odkrywanie nowych lokacji. Świetna oprawa audiowizualna podkreślająca mroczny świat Sanktuarium.

Diablo III: Reaper of Souls to gra akcji RPG i pierwszy dodatek do gry Diablo III za które odpowiada studio Blizzard Entertainment. Akcja gry rozgrywa się na terenie Marchii i jest kontynuacją historii, którą znamy z Diablo III. Dodatek wprowadza do gry kolejnego bohatera - Krzyżowca, który posiada nowe zdolności i moce. Naszym zadaniem jest powstrzymanie przed zagładą mieszkańców Sanktuarium. Nowe lokacje i wyzwania dla graczy z pewnością zapewnią doskonałą zabawę w mrocznym Sanktuarium.

Wydanie Diablo III Battle Chest zawiera gry:
  • Diablo III
  • Diablo III: Reaper of Souls

Wymagania sprzętowe: Procesor Pentium D 2.8 GHz lub AMD Athlon 64 X2 4400+; NVIDIA GeForce 7800GT lub ATI Radeon X1950Pro albo lepsza, 25 GB HDD; 2 GB RAM; Windows XP (SP3)/Vista (SP2)/7 (SP1)/8
Do gry wymagane jest połączenie z internetem.Grupa wiekowa 16+
Język polski
Premiera 2016
Stan Folia
Zapraszamy do dodania opinii na temat naszych produktów:
Ładowanie...