Promocje, nowości i aktualności na Twój e-mail.
Zapisz się do Newslettera

Dostawa gratis


PayByNetNasze profile:

Start2Play na Facebooku Start2Play na Tweeterze Start2Play w Google+
Crysis Eskalacja

Dostępność:Niedostępny

Cena:39,00

Kupuję
  • Opis
  • Szczegóły
  • Kupione z tym produktem
  • Ostatnio oglądane
  • Opinie o produkcie

Crysis Eskalacja - książka

Crysis Eskalacja - to zbiór opowiadań, które stanowią połączenie fabularne wydarzeń przedstawionych w grach Crysis 2 i Crysis 3. To między innymi opowiadania o losach głównych postaci: Psycho, Alcatraz czy Proroka. Powieść science-fiction doskonale kontynuuje wstrząsającą fabułę zawartą w serii Crysis.


Rok 2020. Pierwszy kontakt z Cepidami. Pod wodzą majora Barnesa, kryptonim Prorok, na wyspy Lingshan wyrusza oddział żołnierzy w nanoskafandrach. Przeżywa niewielu. Ale zagrożenie ze strony obcych zostaje odparte.

Rok 2023. Cepidzi zajmują Nowy Jork. Umierający Prorok przekazuje swój nanoskafander żołnierzowi marines o ksywie Alcatraz. Po raz kolejny potężna technologia ratuje sytuację.

Teraz do ruin Nowego Jorku powraca śmierć. Miasto, osłonięte olbrzymią Kopułą Wolności i kontrolowane przez skorumpowaną megakorporację CELL, zaczyna przypominać pobojowisko. Żołnierze CELL, bojownicy ruchu oporu i śmiercionośni Cepidzi walczą na ulicach niegdysiejszej metropolii, która skrywa tajemnicę zdolną zniszczyć cały świat.


Autor: Gavin Smith
Język: polski


Wydawca Insignis Wydawnictwo
ISBN 9788363944018
Data wydania 20.02.2013
Okładka Miękka
Liczba stron 304
Zapraszamy do dodania opinii na temat naszych produktów:
Ładowanie...