Promocje, nowości i aktualności na Twój e-mail.
Zapisz się do Newslettera

Dostawa gratis


PayByNetNasze profile:

Start2Play na Facebooku Start2Play na Tweeterze Start2Play w Google+
Codename: Panzers - Zimna Wojna

Dostępność:Niedostępny

Cena:29,00

Kupuję
  • Opis
  • Szczegóły
  • Kupione z tym produktem
  • Ostatnio oglądane
  • Opinie o produkcie

Codename: Panzers - Zimna Wojna - gra PC

Codename: Panzers - Zimna Wojna to trzecia część gry strategicznej czasu rzeczywistego nawiązująca bezpośrednio do czasów Zimnej Wojny. 
Podczas Zimnej Wojny, w okresie kiedy pomiędzy Aliantami panującymi na zachodzie Europy a Związkiem Radzieckim różnice zdań jeszcze bardziej się zaostrzały, podczas blokady Berlina doszło do katastrofy na lotnisku Tempelhof. Zderzyły się dwa samoloty - aliancki zaopatrzeniowiec i radziecki myśliwiec. Była to kropla, która przelała czarę goryczy i doprowadziła na granicę możliwości już i tak bardzo napiętą sytuację. Pod dowództwem bezlitosnego Stalina Armia Czerwona tylko czekała na pretekst by ruszyć na zachód i zmierzyć się z NATO. Teraz przyszła pora byś wziął ten konflikt w swoje ręce. Weź udział w dwóch kampaniach - jednej po stronie ZSRR oraz drugiej dowodząc Aliantami. Codename: Panzers - Cold War napędza nowy, w stosunku do poprzednich odsłon serii, silnik graficzny.

Wymagania sprzętowe: Core 2 Duo 1.8 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 6800 lub lepsza), 5 GB HDD, Windows XP SP2/Vista
Grupa wiekowa 12+
Język polskie napisy
Premiera 2009
Stan Folia
Zapraszamy do dodania opinii na temat naszych produktów:
Ładowanie...