Promocje, nowości i aktualności na Twój e-mail.
Zapisz się do Newslettera

Dostawa gratis


PayByNetNasze profile:

Start2Play na Facebooku Start2Play na Tweeterze Start2Play w Google+
Cars: Radiator Springs Adventure

Dostępność:24h

Cena:35,00

Kupuję
  • Opis
  • Szczegóły
  • Kupione z tym produktem
  • Ostatnio oglądane
  • Opinie o produkcie

Cars: Radiator Springs Adventure - gra PC

Auta: Przygody w Chłodnicy Górskiej (Cars: Radiator Springs Adventure) jest skierowaną do młodszego gracza produkcją opartą o stworzony przez duet Disney/Pixar film animowany Cars. Akcja toczy się w środowisku samochodów. Naszym bohaterem jest bohater filmu - Zygzak McQueen – młody, ambitny samochód wyścigowy. Marzą mu się wielkie wyścigi, nagrody i sława. Przypadkiem jednak trafia do małego miasteczka „Chłodnicy Górskiej”, przeżywa tam liczne przygody ucząc się znaczenia przyjaźni i poświęcenia. 
Gra składa się z dziesięciu prostych, kolorowych mini gier związanych z fabułą filmu. Wszystkie odbywają się na zasadach wyścigu. Tutaj jednak nie chodzi o samo zwycięstwo, ale o wykonywanie określonych zadań. Wśród czekających na gracza atrakcji jest ściganie piratów drogowych podczas szalonego pościgu z Szeryfem, polowanie na traktory, czy też pokonywanie toru przeszkód Kamasza. Wszystkie mini-gry odbywają się w znanych z filmu miejscach i opierają się na przedstawionych w nim wydarzeniach. Młody gracz, mierząc się z kolejnymi zadaniami samemu uczestniczy w filmowych przygodach. Wrażenie uczestnictwa w filmie zwiększają dodatki w postaci animowanych przerywników będących fragmentami disney’owskiego pierwowzoru. 
Kolorowa, ciesząca oko grafika i zadania tak skonstruowane, żeby problemów z ich wykonaniem nie miał nawet kilkulatek (gra dozwolona jest od czterech lat) czynią z niej odpowiednią pozycję dla młodszych graczy.Wymagania sprzętowe: Windows 98/ME/XP/2000; procesor Pentium 3 8000 MHz lub lepszy, 256 MB RAM, karta graficzna NVIDIA GeForce 2/ATI 7500 32 MB VRAM, 500 MB wolnego miejsca na dysku;
Grupa wiekowa 3+
Język angielski
Premiera 2006
Stan Folia
Zapraszamy do dodania opinii na temat naszych produktów:
Ładowanie...