Promocje, nowości i aktualności na Twój e-mail.
Zapisz się do Newslettera

Dostawa gratis


PayByNetNasze profile:

Start2Play na Facebooku Start2Play na Tweeterze Start2Play w Google+
Cars: Mater-National

Dostępność:Niedostępny

Cena:35,00

Kupuję
  • Opis
  • Szczegóły
  • Kupione z tym produktem
  • Ostatnio oglądane
  • Opinie o produkcie

Cars Mater-National - gra PC

Auta Mistrzostwa Złomka (Mater-National Championship) to gra wyścigowa dla najmłodszych użytkownikach komputerów. Gra nawiązuje do filmu animowanego przygotowanego przez studio Pixar. 
Opisywana gra tym razem daje możliwość brania udziału w zawodach rozgrywanych w ramach pierwszej edycji Międzynarodowego Festiwalu Wyścigów. Turniej ten zorganizowany został przez Złomka (Mater), czyli jednego z przyjaciół Zygzaka McQueena. Główną nagrodą w mistrzostwach jest Złoty Tłok i to właśnie na zdobyciu tego trofeum gracz musi skupić całą swoją uwagę. Kolejne wyścigi rozgrywane są w doskonale znanych sympatykom filmu lokacjach. Mowa tu między innymi o Chłodnicy Górskiej, Przełeczy Stabilizatorów czy Dolinie Ozdób. Producent zadbał o odpowiednio szeroki wachlarz dostępnych typów zawodów. Oprócz klasycznych wyścigów, w których dąży się do osiągnięcia mety na pierwszym miejscu są to między innymi sztafety, w których liczy się jak najlepszy start, czy starcia z udziałem potężnych monster-trucków. Gracz może przejmować kontrolę nad wieloma różnymi pojazdami. Są to zarówno maszyny znane z filmu (między innymi wspomniani już wyżej Złomek i Zygzak), jak i auta zaprojektowane wyłącznie na potrzeby tej gry.
Auta Mistrzostwa Złomka do zaoferowania ma także dziesięć niezbyt skomplikowanych mini-gier. Cechą wyróżniającą te zabawy jest to, iż oferują one pełnie wsparcie dla potyczek multiplayerowych. Mini-gry dotyczą między innymi łapania piratów drogowych, czy przewracania traktorów. Wiele z tych zabaw posiadaczom komputerów osobistych znanych jest z innego tytułu z tej serii, a mianowicie Auta: Przygody w Chłodnicy Górskiej.Wymagania sprzętowe: Windows 2000/XP/Vista; procesor Pentium 4 / Athlon XP 1.6 GHz; 512 MB RAM, karta grafiki 128MB, 2 GB wolnego miejsca na dysku;
Grupa wiekowa 3+
Język angielski
Premiera 2007
Stan Folia
Zapraszamy do dodania opinii na temat naszych produktów:
Ładowanie...