Promocje, nowości i aktualności na Twój e-mail.
Zapisz się do Newslettera

Dostawa gratis


PayByNetNasze profile:

Start2Play na Facebooku Start2Play na Tweeterze Start2Play w Google+
Capsized

Dostępność:Niedostępny

Poprzednia cena:39,00

Cena:19,00

Kupuję
  • Opis
  • Szczegóły
  • Kupione z tym produktem
  • Ostatnio oglądane
  • Opinie o produkcie

Capsized - gra PC

Capsized to efektowna, dwuwymiarowa strzelanina, której autorami są niezależni twórcy ze studia Alientrap Software. W przeszłości wyprodukowali oni ciekawego, darmowego FPS-a zatytułowanego Nexuiz, który powstał na bazie silnika pierwszej części Quake’a. 
W Capsized wcielamy się w rolę kosmonauty, który w wyniku katastrofy statku kosmicznego trafia na planetę zamieszkałą przez wrogo nastawionych obcych. Bohater postanawia więc jak najszybciej uciec z nieprzyjaznego miejsca. Nie jest to jednak łatwe zadanie – każda z krain tego nieznanego świata dosłownie roi się od krwiożerczych bestii. W walce z tubylcami kosmonaucie pomaga broń o wielkiej sile rażenia, mechaniczny wysięgnik (działający niczym w Bionic Commando), odrzutowy plecak oraz spryt gracza. 
Rozgrywka oparta została w dużej mierze o rozbudowany silnik fizyczny dzięki czemu sterujący postacią gracz ma bardzo duże pole do popisu. Przeciwników można likwidować w sposób niekonwencjonalny – na przykład zrzucając im na głowę ciężkie głazy, bądź też odcinać drogę ucieczki poprzez postawienie na ich drodze wielkiego bloku skalnego. W wielu sytuacjach nie obejdzie się jednak bez użycia broni (twórcy oddali do naszej dyspozycji kilka różnych typów amunicji). 
Akcja toczy się przede wszystkim na poziomach z wyglądu przypominających dżunglę. Czasami zmagania prowadzimy nocą – wówczas nieodzowna okazuje się latarka zamontowana bezpośrednio na broni palnej. 
Capsized korzysta z wielu ciekawych rozwiązań i efektów graficznych, budujących wyjątkowy klimat produkcji.
Wymagania sprzętowe: Windows XP/Vista/7; procesor Intel Dual Core 2.0 GHz lub AMD Athlon X2 5200+ 2.6 GHz, 1.5 GB RAM, karta graficzna 2zgodna z DirectX 9.0c, 1 GB wolnego miejsca na dysku; karta dźwiękowa zgodna z DirectX 9.0c, połączenie internetowe
Grupa wiekowa 12+
Język polskie napisy
Premiera 2011
Stan Folia
Zapraszamy do dodania opinii na temat naszych produktów:
Ładowanie...