Promocje, nowości i aktualności na Twój e-mail.
Zapisz się do Newslettera

Dostawa gratis


PayByNetNasze profile:

Start2Play na Facebooku Start2Play na Tweeterze Start2Play w Google+
Cabela`s African Safari

Dostępność:Niedostępny

Cena:109,00

Kupuję
  • Opis
  • Szczegóły
  • Kupione z tym produktem
  • Ostatnio oglądane
  • Opinie o produkcie

Cabela's African Safari - gra Xbox 360

Cabela's African Safari to kolejna pozycja w niezwykle popularnym cyklu, traktującym o szeroko pojętym wirtualnym łowiectwie. Tytuł został przygotowany w ramach współpracy studia developerskiego z amerykańskim koncernem, zajmującym się od lat sześćdziesiątych XX w. produkcją akcesoriów niezbędnych to aktywnego spędzania czasu na łonie natury. Tym razem posiadacze komputerów osobistych klasy PC oraz konsol Xbox 360, PlayStation Portable i PlayStation 2 otrzymują okazję do wzięcia udziału w ekscytującej przygodzie w rejonie rzeki Zambezi (południowo-wschodnia Afryka).
Użytkownik sam decyduje o charakterze wyprawy i czasie jej trwania (siedem, dziesięć lub czternaście dni). W trakcie niebezpiecznych eskapad napotyka się na trzydzieści egzotycznych gatunków zwierząt, jak chociażby lew, antylopa zwyczajna lub jej kuzyn z rodziny krętorogich. Novum stanowi możliwość przeczesania rejonów wyżynnych i okolic wodospadów, w celu zapolowania na niezwykłe afrykańskie ptactwo. Oczywiście łowy nie są jednolite – nierzadko, aby zdobyć wspaniały okaz, należy go najpierw wyśledzić, zastawić nań sidła czy skradać się w zaroślach. Ten podział doskonale przekłada się na poszczególne moduły zabawy. Ponadto sukcesywne zaliczanie konkretnych etapów gry pozwala na odblokowanie pięciu rozbudowanych poziomów, polegających na tropieniu zwierzyny.
Rozległe afrykańskie obszary przemierza się wykorzystując rozmaite środki transportu, wliczając w to samochód terenowy czy helikopter. W ręce użytkownika oddano też rozbudowany wachlarz broni palnej (sztucery, strzelby etc.). Pamiętać powinno się, aby właściwy sprzęt dobrać do odpowiedniej zwierzyny. Rzecz jasna zamierzając się na słonia wybiera się zupełnie inny kaliber niż w przypadku gazeli. W razie jakichkolwiek problemów radą służą wirtualni pomocnicy, od których niejednokrotnie można dowiedzieć się o aktualnym miejscu przebywania przyszłego trofeum.
Grupa wiekowa 12+
Język angielski
Premiera 2006
Stan Folia
Zapraszamy do dodania opinii na temat naszych produktów:
Ładowanie...