Promocje, nowości i aktualności na Twój e-mail.
Zapisz się do Newslettera

Dostawa gratis


PayByNetNasze profile:

Start2Play na Facebooku Start2Play na Tweeterze Start2Play w Google+
Battlefield 2 Edycja Kolekcjonerska

Dostępność:Niedostępny

Cena:49,90

Kupuję
  • Opis
  • Szczegóły
  • Kupione z tym produktem
  • Ostatnio oglądane
  • Opinie o produkcie

Battlefield 2: Edycja Kolekcjonerska - gra PC

Obsypana nagrodami seria Battlefield tym razem szturmuje linie frontu XXI wieku. Battlefield 2™ to niesamowita kontynuacja. Gra dostarcza intensywnych i ekscytujących wrażeń typowych dla Battlefield 1942™, jednocześnie proponując rozgrywkę we współczesnych realiach i oferując usprawnioną zabawę drużynową. Battlefield 2 to także najnowsze, najbardziej zaawansowane technologicznie pojazdy i bronie, jakie są obecnie wykorzystywane w wojsku. 
W Battlefield 2™ gracze opowiedzą się po stronie jednego z trzech supermocarstw: Stanów Zjednoczonych, Chin lub Koalicji Państw Bliskiego Wschodu. Ruszą do boju wyposażeni w najnowocześniejszy sprzęt i będą mogli sterować ponad 30-stoma pojazdami dostępnymi w grze. Dzięki Battlefield 2 ponad 60 graczy jednocześnie będzie mogło uczestniczyć w największych bitwach dostępnych na PC. Dodatkowo, postacie żołnierzy rozwijają się w trakcie rozgrywki. Każdy sukces oznacza awans, a więc wyższą pozycję w rankingu graczy. Od rekruta aż po stopień Generała. 
Zupełnie nowy silnik gwarantuje realistyczne, tętniące życiem, środowisko gry oraz niesamowity system fizyki i dynamicznego oświetlenia. Rewolucyjny system odpowiedzialny za przenikanie pocisków przez tworzywa sprawi, że gracze na własnej skórze poznają różnicę między dobrą a złą osłoną. Battlefield 2 oferuje ogromne, szczegółowo dopracowane środowisko: od miejskich ulic po odległe lasy tropikalne w najbardziej znanych punktach zapalnych naszego globu. Wielkość wszystkich dostępnych w grze map dostosowuje się odpowiednio do liczby walczących między sobą graczy. Dzięki temu, rozgrywka za każdym razem dostarcza niepowtarzalnych, intensywnych wrażeń. 
Za sprawą usprawnionych możliwości rozgrywki drużynowej, gracze mogą ruszyć do boju jako część własnego oddziału. Natomiast tryb Commander umożliwia wcielenie się w postać dowódcy, który podejmując strategiczne decyzje, poprowadzi swoich kolegów do zwycięstwa. Ekwipunek żołnierzy ma istotny wpływ na pojazdy, którymi gracze sterują na polu bitwy. Na przykład, zestaw medyka przekształca pojazd w mobilną stację pierwszej pomocy, a zestaw sił specjalnych sprawia, że samolot jest niewidzialny dla wrogich radarów.

W skład zestawu Battlefield 2: Edycja Kolekcjonerska wchodzą gry:
  • Battlefield 2
  • Battlefield 2: Jednostki Specjalne
  • Battlefield 2: Europejskie siły zbrojne
  • Battlefield 2: Pancerny Atak

Dla dodatków Battlefield 2: Europejskie siły zbrojne i Pancerny Atak wymagana jest rejestracja przez internet.Wymagania sprzętowe: Procesor Intel Celeron D / Pentium 4 lub AMD Athlon XP / Sempron 1.7 GHz, 512 MB RAM, karta graficzna klasy GeForce FX 5700 / Radeon 8500 ze 128 MB RAM, karta dźwiękowa kompatybilna z DirectX 9.0c, 2.3 GB wolnej przestrzeni dyskowej, Windows XP
Grupa wiekowa 16+
Język polski
Premiera 2005
Stan Folia
Zapraszamy do dodania opinii na temat naszych produktów:
Ładowanie...