Promocje, nowości i aktualności na Twój e-mail.
Zapisz się do Newslettera

Dostawa gratis


PayByNetNasze profile:

Start2Play na Facebooku Start2Play na Tweeterze Start2Play w Google+
Batman Arkham Knight

Dostępność:Niedostępny

Poprzednia cena:99,90

Cena:49,90

Kupuję
  • Opis
  • Szczegóły
  • Kupione z tym produktem
  • Ostatnio oglądane
  • Opinie o produkcie

Batman Arkham Knight - gra PC

Batman Arkham Knight gra akcji i czwarta już część serii przygód Batmana za które odpowiedzialne jest Rocksteady Studios. W mieście Gotham City w wyniku trzęsienia ziemi trwa wielka ewakuacja mieszkańców. Wykorzystując panujący w mieście chaos, najwięksi wrogowie Mrocznego Rycerza postanawiają go pokonać. Strach na Wróble po rozmieszczeniu bomb z toksyną strachu przejmują kontrolę nad miastem. Paczka super złoczyńców: Pingwin, Harvey „Dwie Twarze” Dent, Harley Quinn i Rycerz Arkham zrobi wszystko by pokonać Batmana. Człowiek-Nietoperz nie da tak łatwo znokautować bo jego legendarny pojazd Batmobil posiada wiele udoskonaleń: głuszanie przeciwnika, wystrzeliwanie rakiet czy katapultacja. Poprawiona grafika, dopracowane modele postaci i rozległa mapa Gotham City gwarantuje godziny wspaniałej zabawy.

Wydanie Batman: Arkham Knight zawiera kod STEAM do pobrania pełnej wersji gry. Pudełko nie zawiera płyty.

Wymagania sprzętowe: Intel Core i5-750 2.67 GHz lub AMD Phenom II X4 965 3.4 GHz, 6 GB RAM, karta grafiki NVIDIA GTX 660 (2 GB) lub AMD Radeon HD 7950 (3 GB), 45 GB HDD, Windows 7(SP1)/8.1 (64-bit)

Do aktywacji i instalacji wymagane jest połączenie z internetem. Aktualizacja gry może wymagać pobrania z internetu dużej ilości dodatkowych danych (ok. 30 GB) i wymagać większej ilości miejsca na dysku twardym. Aktualizacji nie można przerwać, a dalsze granie w grę możliwe jest dopiero po jej zakończeniu.


Grupa wiekowa 18+
Język angielski / polskie napisy
Premiera 2015
Stan Folia
Zapraszamy do dodania opinii na temat naszych produktów:
Ładowanie...