Promocje, nowości i aktualności na Twój e-mail.
Zapisz się do Newslettera

Dostawa gratis


PayByNetNasze profile:

Start2Play na Facebooku Start2Play na Tweeterze Start2Play w Google+
Batman Arkham Collection X360

Dostępność:Niedostępny

Cena:89,00

Kupuję
  • Opis
  • Szczegóły
  • Kupione z tym produktem
  • Ostatnio oglądane
  • Opinie o produkcie

Batman Arkham Collection - gra Xbox 360

Batman: Arkham City to gra akcji RockSteady Studios, będąca kontynuacją przygód Batmana, znanego bohatera komiksów DC Comics. Fabuła Arkham City rozgrywa się po wydarzeniach z poprzedniej części - Batman Arkham Asylum. 
Nowy burmistrz Gotham - Quincy Sharp były naczelnik, postanawia zmienić ubogą dzielnicę miasta w pilnie strzeżone więzienie. Bandyci, kryminaliści i gangsterzy opanowują Centrum Gotham City, a ich celem jest ucieczka. W obronie miasta staje Mroczny Rycerz.
Nowe umiejętności i gadżety, a także usprawnione stare poznane w pierwszej części. Liczne misje poboczne, wyzwania i sekrety okraszone świetną grafiką i dźwiękiem. Wszystko to w wydaniu GOTY.

Batman Arkham Asylum to gra akcji o przygodach Mrocznego Rycerza - bohatera znanego z uniwersum DC Comics. Fabuła gry rozpoczyna się po pojmaniu Jokera i osadzeniu go w więzieniu dla obłąkanych - tytułowym Arkham Asylum. Niestety nie przebywa on tam długo i ucieka. Naszym zadaniem jest ponownie złapanie zbiega i innych przestępców, wśród których są Harley Quinn, Poison Ivy, Riddler czy Killer Croc. Akcja toczy się w wielu miejscach np. w więzieniu, posiadłości oraz jaskini Batmana.
Świetna grafika i mroczny klimat znany z komiksów, potęgowany przez efektowne filmiki z Batmanem i Jokerem. Klasyczna walka wręcz nie zawsze się sprawdza, w wielu przypadkach trzeba wykazać się refleksem i przechytrzyć przeciwnika. Oprócz wartkiej akcji przed nami również zagadki i śledztwa do rozwiązania.

Batman: Arkham Origins to gra akcji na podstawie komiksów Batman: Year One i Legends of the Dark Knight. Akcja tej gry rozgrywa się przed wydarzeniami znanymi z Batman: Arkham Asylum. Tytułowy Batman to młody i jeszcze nie doświadczony w walce bohater. Poznajemy jego historię i początki kariery. Człowiek-Nietoperz musi stawić czoła groźnemu łotrowi w Gotham City - Czarnej Masce, który za jego głowę wyznaczył nagrodę. Przed nami nowe postaci, wyzwania, misje poboczne i gadżety. Twórcy poszerzyli również obszar działania, który składa się z dwóch dzielnic Starego i Nowego Gotham. Dodatkowo możliwość korzystania z samolotu - Batwinga zdecydowanie ułatwia Batmanowi przemieszczanie się po mieście.

Wydanie Batman Arkham Collection zawiera gry:
  • Batman: Arkham Asylum
  • Batman: Arkham City
  • Batman: Arkham Origin
Grupa wiekowa 16+
Język angielski
Premiera 2013
Stan Folia
Zapraszamy do dodania opinii na temat naszych produktów:
Ładowanie...