Promocje, nowości i aktualności na Twój e-mail.
Zapisz się do Newslettera

Dostawa gratis


PayByNetNasze profile:

Start2Play na Facebooku Start2Play na Tweeterze Start2Play w Google+
Batman Arkham Asylum GOTY PC

Dostępność:Niedostępny

Cena:33,00

Kupuję
  • Opis
  • Szczegóły
  • Kupione z tym produktem
  • Ostatnio oglądane
  • Opinie o produkcie

Batman Arkham Asylum Game of the Year PKK - gra PC

Batman Arkham Asylum to gra akcji o przygodach Mrocznego Rycerza - bohatera znanego z uniwersum DC Comics. Fabuła gry rozpoczyna się po pojmaniu Jokera i osadzeniu go w więzieniu dla obłąkanych - tytułowym Arkham Asylum. Niestety nie przebywa on tam długo i ucieka. Naszym zadaniem jest ponownie złapanie zbiega i innych przestępców, wśród których są Harley Quinn, Poison Ivy, Riddler czy Killer Croc. Akcja toczy się w wielu miejscach np. w więzieniu, posiadłości oraz jaskini Batmana.
Świetna grafika i mroczny klimat znany z komiksów, potęgowany przez efektowne filmiki z Batmanem i Jokerem. Klasyczna walka wręcz nie zawsze się sprawdza, w wielu przypadkach trzeba wykazać się refleksem i przechytrzyć przeciwnika. Oprócz wartkiej akcji przed nami również zagadki i śledztwa do rozwiązania.
Dodatkowo producent przygotował dla graczy tryb wyzwań (challenge mode), gdzie mamy do wyboru działanie w ukryciu lub walkę grupową.

Wydanie Batman Arkham Asylum Game of the Year zawiera:
  • grę Batman Arkham Asylum
  • cztery dodatkowe mapy w trybie wyzwania: Koszmar Stracha na Wróble, Zaułek, Kompletne Szaleństwo, Nocny MyśliwyWymagania sprzętowe: Procesor Intel Core 2 Duo E6600 2.4 GHz lub AMD Athlon 64 X2 4600+, 2 GB RAM (XP) 3 GB RAM (Vista), karta grafiki NVIDIA 6600 lub ATI 1300 , 8 GB HDD, Windows XP/Vista
Do aktywacji gry wymagane jest połączenie z internetem i darmowe konto Steam. Załączony w opakowaniu kod umożliwia aktywację oraz grę wyłącznie na terytorium Polski, Czech, Słowacji oraz Węgier.
Grupa wiekowa 16+
Język angielski / polskie napisy
Premiera 2011
Stan Nowa
Zapraszamy do dodania opinii na temat naszych produktów:
Ładowanie...