Promocje, nowości i aktualności na Twój e-mail.
Zapisz się do Newslettera

Dostawa gratis


PayByNetNasze profile:

Start2Play na Facebooku Start2Play na Tweeterze Start2Play w Google+
Assassin's Creed Renaissance

Dostępność:Niedostępny

Cena:75,00

Kupuję
  • Opis
  • Szczegóły
  • Kupione z tym produktem
  • Ostatnio oglądane
  • Opinie o produkcie

Assassin's Creed Renaissance - gra PC

Assassin's Creed II to kontynuacja pierwszej części gry akcji studia Ubisoft. Przenosimy się do 1476 robku i wcielamy się w postać Ezio Auditore de Firenze. Epoka renesansu przenosi nas do Toskanii i daje nam szanse odwiedzić Rzym, Wenecję czy Florencję. Nasz bohater wykonuje zadania i misje, które podobnie jak w poprzedniej części polegają na skradaniu, wtapianiu się w tłum i walce z wrogiem. Pewne umiejętności zostały ulepszone np. eliminacja wroga za pomocą dostępnego oręża, ataki z dachów a nawet pływanie w celu poznawania otoczenia. Warto podkreślić, że naszym pomocnikiem jest sam Leonardo Da Vinci, który dostarcza nam swoje wynalazki. Doskonała oprawa wizualna przedstawia nam zjawiskowe lokacje.

Assassin's Creed Brotherhood

Akcja gry toczy się po zakończeniu części drugiej, a bohaterem jest znowu Ezio Auditore. Naszym polem do działania jest średniowieczny Rzym, w którym znowu musimy zniszczyć organizację tajemniczych Templariuszy. Nowością jest rozbudowany system multiplayer, w którym można przyjmować kontrakty na innych graczy.

Assassin's Creed Revelations

Po raz kolejny jako Ezio Auditore de Firenze, tym razem już pięćdziesięciolatek, stajemy do walki z Templariuszami. Wyruszamy do Konstantynopola, gdzie poznajemy wielu nowych sprzymierzeńców. W tej części gry również udostępniono system multiplayer pozwalający na rywalizację do ośmiu graczy jednocześnie.


Wydanie Assassin's Creed Renaissance zawiera gry:
  • Assassin's Creed II
  • Assassin's Creed Brotherhood
  • Assassin's Creed Revelations
Wymagania sprzętowe: Intel Core 2 Duo 1.8 GHz lub AMD Athlon X2,64 2.4 GHz, 1.5 GB RAM (Windows XP) 2 GB RAM (Vista/7), karta grafiki 256 MB (GeForce 9800 GT lub ATI Radeon HD 5700 lub lepsza), 10 GB HDD, Windows XP / Vista / 7

Grupa wiekowa 18+
Język polskie napisy / angielski
Premiera 2012
Stan Folia
Zapraszamy do dodania opinii na temat naszych produktów:
Ładowanie...