Promocje, nowości i aktualności na Twój e-mail.
Zapisz się do Newslettera

Dostawa gratis


PayByNetNasze profile:

Start2Play na Facebooku Start2Play na Tweeterze Start2Play w Google+
Adibu: Uczę się angielskiego + Bajka DVD

Dostępność:Niedostępny

Cena:37,00

Kupuję
  • Opis
  • Szczegóły
  • Kupione z tym produktem
  • Ostatnio oglądane
  • Opinie o produkcie

Adibu: Uczę się angielskiego - gra PC

Adibu: Uczę się angielskiego to kolejna gra edukacyjna przeznaczona dla dzieci w wieku 4-8 lat. Tytuł wchodzi w skład cyklu gier, w którym głównym bohaterem jest sympatyczny, kosmiczny chłopiec.
Adibu, Bert i Skok spotykają zabawnego Kurczaka, który przygotowuje się właśnie do dalekiej podróży wozem kempingowym. Zanim wyruszy na wyprawę musi odpowiednio wyposażyć swój pojazd i zdobyć kilka nowych umiejętności. Zaopiekuj się Kurczakiem i naucz go nowych słów po angielsku. Rozwiązuj zadania i zbieraj niespodzianki, które rozweselą małego Kurczaka.

Dzięki opisywanej produkcji młodzi odbiorcy szybko i z łatwością przyswoją sobie angielskie słowa i zwroty. Program zawiera w sumie 20 ćwiczeń, które obok walorów czysto edukacyjnych niosą ze sobą porcję wspaniałej zabawy.
Nauka polega głównie na słuchaniu, zrozumieniu i powtarzaniu słówek oraz zwrotów. Materiał językowy to aż 400 słów do poznania, a wszystkie z nich związane są z życiem codziennym dzieci w wieku od 4 do 8 lat (kolory, ubrania, rodzina, zwierzęta). Ponadto program został wyposażony w funkcję karaoke, aby uczyć się śpiewając po angielsku.

W zestawie dodatkowo płyta DVD Klasyczne Bajki.


Wymagania sprzętowe: Pentium III 800 MHz, 256 MB RAM, Windows XP
Grupa wiekowa 3+
Język polski
Premiera 2011
Stan Folia
Zapraszamy do dodania opinii na temat naszych produktów:
Ładowanie...