Promocje, nowości i aktualności na Twój e-mail.
Zapisz się do Newslettera

Dostawa gratis


PayByNetNasze profile:

Start2Play na Facebooku Start2Play na Tweeterze Start2Play w Google+
Adibu: Czytam i liczę (6-7 lat) + Bajka

Dostępność:Niedostępny

Cena:49,00

Kupuję
  • Opis
  • Szczegóły
  • Kupione z tym produktem
  • Ostatnio oglądane
  • Opinie o produkcie

Adibu: Czytam i liczę (6-7 lat) - gra PC

Adibu: Czytam i liczę (6-7 lat) to kolejna gra edukacyjna przygotowana z myślą o młodych odbiorcach. Tytuł wchodzi w skład cyklu gier, w którym głównym bohaterem jest sympatyczny, kosmiczny chłopiec, a jego zawartość została dostosowana do programu nauczania polskiego przedszkola i szkoły. 
Analogicznie do swoich poprzedniczek z serii przeznaczonych dla dzieci w wieku od 4-5 lat oraz 5-6 lat, tak i ta część skupia się na istotnych umiejętnościach, jakimi są czytanie i liczenie. Konstrukcja rozgrywki jest również taka sama: na dzieci ponownie czeka 20 zadań do wykonania, w tym 10 językowych oraz 10 matematycznych, a wszystko to może odbywać się na dwóch poziomach trudności. Różnicę stanowi natomiast kategoria wiekowa - jak sugeruje tytuł, opisywana odsłona jest dostosowana do poziomu intelektualnego dzieci w wieku od 6 do 7 lat. Program został oparty o nowatorską koncepcję pedagogiczną motywującą dziecko do wykonywania kolejnych zadań, w efekcie czego Adibu to doskonały towarzysz zachęcający małego gracza do wspólnego odkrywania i rozwijania wyżej wymienionych umiejętności w tempie dostosowanym do jego możliwości. 
Ponadto podczas zabawy maluchy muszą opiekować się zwierzątkiem żyjącym w świecie gry. A w nagrodę za przechodzenie do kolejnych etapów rozgrywki dzieci otrzymują rozmaite elementy, np. wyposażenie domku, czy też umiejętności dla swojego pupila. 
Jak wszystkie tytuły z serii, program został wyposażony w Kącik rodzica, czyli narzędzie umożliwiające kontrolowanie rozgrywki, dzięki któremu rodzic może ustawić parametry gry oraz czas, jaki jego potomek spędzi przed komputerem.

W zestawie dodatkowo płyta DVD Klasyczne Bajki.


Wymagania sprzętowe: Pentium III 500 MHz, 256 MB RAM, karta grafiki 8 MB (Riva TNT lub lepsza), Windows 98/Me/2000/XP
Grupa wiekowa 3+
Język polski
Premiera 2008
Stan Folia
Zapraszamy do dodania opinii na temat naszych produktów:
Ładowanie...