Promocje, nowości i aktualności na Twój e-mail.
Zapisz się do Newslettera

Dostawa gratis


PayByNetNasze profile:

Start2Play na Facebooku Start2Play na Tweeterze Start2Play w Google+
Adibu: Czytam i liczę (5-6 lat) + Bajka

Dostępność:Niedostępny

Cena:49,00

Kupuję
  • Opis
  • Szczegóły
  • Kupione z tym produktem
  • Ostatnio oglądane
  • Opinie o produkcie

Adibu: Czytam i liczę (5-6 lat) - gra PC

Adibu: Czytam i liczę (5-6 lat) to kolejna gra edukacyjna stworzona z myślą o młodych użytkownikach komputerów. Program wchodzi w skład serii gier, w której głównym bohaterem jest tytułowy sympatyczny chłopiec, a jego zawartość została dostosowana do programu nauczania polskiego przedszkola i szkoły. 
Tak jak wcześniejsza produkcja z serii przeznaczona dla dzieci w wieku od 4 do 5 lat, tak i ta część skupia się na ważnych umiejętnościach, jakimi są czytanie i liczenie. Konstrukcja rozgrywki jest również taka sama: na maluchy ponownie czeka 10 zadań językowych do wykonania oraz tyle samo zadań matematycznych, a wszystko to może odbywać się na dwóch poziomach trudności. Różnicę stanowi natomiast kategoria wiekowa - jak sugeruje tytuł, opisywana odsłona jest dostosowana do poziomu intelektualnego dzieci w wieku od 5 do 6 lat. 
Oprócz rozwiązywania zadań, podczas zabawy maluchy muszą opiekować się zwierzątkiem żyjącym w świecie gry. A w nagrodę za przechodzenie do kolejnych etapów rozgrywki dzieci otrzymują rozmaite elementy, np. wyposażenie domku, czy też umiejętności dla swojego pupila. 
Już standardowo, program został wyposażony w Kącik rodzica – narzędzie umożliwiające kontrolowanie rozgrywki, dzięki któremu rodzic może ustawić parametry gry oraz czas, jaki dziecko spędzi przed ekranem monitora.

W zestawie dodatkowo płyta DVD Klasyczne Bajki.
Wymagania sprzętowe: Pentium III 500 MHz, 256 MB RAM, karta grafiki 8 MB (Riva TNT lub lepsza), Windows 98/Me/2000/XP
Grupa wiekowa 3+
Język polski
Premiera 2008
Stan Folia
Zapraszamy do dodania opinii na temat naszych produktów:
Ładowanie...