Promocje, nowości i aktualności na Twój e-mail.
Zapisz się do Newslettera

Dostawa gratis


PayByNetNasze profile:

Start2Play na Facebooku Start2Play na Tweeterze Start2Play w Google+
Adibu: Czytam i liczę (4-5 lat) + Bajka

Dostępność:Niedostępny

Cena:49,00

Kupuję
  • Opis
  • Szczegóły
  • Kupione z tym produktem
  • Ostatnio oglądane
  • Opinie o produkcie

Adibu: Czytam i liczę (4-5 lat) - gra PC

Adibu: Czytam i liczę (4-5 lat) to gra edukacyjna przygotowana z myślą o najmłodszych użytkownikach komputerów. Program wchodzi w skład serii gier, w której głównym bohaterem jest kosmiczny chłopiec, a jego zawartość została dostosowana do poziomu rozwoju intelektualnego dzieci w wieku przedszkolnym. 
Omawiana produkcja koncentruje się wokół podstawowych umiejętności, jakimi są czytanie i liczenie. Podczas rozgrywki dzieci rozwiązują zabawne i ciekawe zadania: 10 zadań językowych oraz 10 zadań matematycznych na dwóch poziomach trudności. Program został oparty o nowatorską koncepcję pedagogiczną motywującą dziecko do wykonywania kolejnych zadań, w efekcie czego Adibu to doskonały towarzysz zachęcający małego gracza do wspólnego odkrywania i rozwijania wyżej wymienionych umiejętności w tempie dostosowanym do jego możliwości. 
Ponadto podczas zabawy dzieci opiekują się małym zwierzątkiem zamieszkującym świat gry. Rozwiązując kolejne zadania, zdobywają niespodzianki dla wirtualnego pupila, np. elementy wyposażenia domku czy też ważne umiejętności. 
Podobnie jak poprzednie odsłony z Adibu w roli głównej, tak i ta została wyposażona w Kącik rodzica, czyli narzędzie dające możliwość sprawdzania postępów własnego potomka w nauce oraz ustawienia czasu, jaki może on spędzać przed komputerem. 

W zestawie dodatkowo płyta DVD Klasyczne Bajki.Wymagania sprzętowe: Pentium III 500 MHz, 256 MB RAM, karta grafiki 8 MB (Riva TNT lub lepsza), Windows 98/Me/2000/XP
Grupa wiekowa 3+
Język polski
Premiera 2008
Stan Folia
Zapraszamy do dodania opinii na temat naszych produktów:
Ładowanie...