Twój koszyk jest pusty...
  • Strona główna
  •  O nas
  • Promocje
  • Płatności
  • Dostawa
  • Kontakt
wyszukiwanie zaawansowane
  • Strona główna
  • Regulamin - Start2Play - Gry komputerowe PC, PS2, PS3, PSP, X360, Wii, DS

Promocje, nowości i aktualności na Twój e-mail.
Zapisz się do Newslettera

Dostawa gratis


PayByNetNasze profile:

Start2Play na Facebooku Start2Play na Tweeterze Start2Play w Google+
§ 1. INFORMACJE OGÓLNE


1. Sklep internetowy Start2Play działający pod adresem www.start2play.pl prowadzony jest przez Ewelinę Pawlonka z siedzibą w Kazimierzu Dolnym przy ul. Kwaskowa Góra 14, wpisany do prowadzonej przez Burmistrza Kazimierza Dolnego ewidencji działalności gospodarczej pod numerem 1590, NIP 716-255-59-44, REGON 060681631.
2. Niniejszy regulamin zawiera warunki umowy dokonywania transakcji pomiędzy Start2Play zwanym Sprzedającym, a zamawiającym - Klientem.
3. Wszystkie ceny podane w sklepie internetowym Start2Play.pl zawierają podatek VAT i są wyrażone złotych polskich (PLN). Cena obowiązująca w momencie zamówienia jest wiążąca dla obu stron. Start2Play.pl zastrzega sobie możliwość zmiany opisów i cen dostępnych towarów oraz ich wycofywania i dodawania.

 

§ 2. ZAMÓWIENIA


1. Klient składając zamówienie potwierdza, że zapoznał się z regulaminem i akceptuje jego treść.
2. Umowa zostaje zawarta w chwili potwierdzenia zamówienia przez sklep internetowy Start2Play.pl. 
3. Zamówienia można składać na stronie www.start2play.pl używając odpowiedniego formularza. Warunkiem przyjęcia zamówienia do realizacji, jest potwierdzenie zamówienia przez Kupującego, poprzez kliknięcie w link aktywacyjny, otrzymany na adres e-mail, podany w trakcie składania zamówienia. W przypadku niepotwierdzenia zamówienia nie będzie ono przekazywane do realizacji i zostanie usunięte z bazy po 7 dniach od chwili złożenia zamówienia.
4. Serwis internetowy Start2Play zastrzega sobie prawo anulowania zamówienia w przypadku podania nieprawdziwych, niekompletnych i budzących zastrzeżenia danych osobowych lub w przypadku braku towaru w magazynie.
5. Złożenie zamówienia nie jest równoznaczne z jego przyjęciem. Sprzedawca może odmówić realizacji zamówienia, także bez podania przyczyny.
6. Klient ma prawo do wprowadzenia zmian w zamówieniu do chwili wystawienia faktury VAT.
7. Klient ma prawo do anulowania zamówienia do chwili przekazania go do wysyłki. 
8. Wprowadzenie jakichkolwiek zmian lub anulowanie zamówienia, jest możliwe poprzez kontakt ze sklepem.


§ 3. PŁATNOŚĆ I DOSTAWA


1. W sklepie internetowym Start2Play.pl można dokonać płatności w następujący sposób:
- przelew bankowy - przelew na konto sklepu Start2Play.pl. W tytule należy podać tytuł zamówienia.

Konta bankowe:
ING Bank: 93 1050 1461 1000 0092 1294 3501

Start2Play Ewelina Pawlonka
ul. Kwaskowa Góra 14
24-120 Kazimierz Dolny


- PayByNet - system bezpośrednich i gwarantowanych płatności internetowych opracowany przez Krajową Izbę Rozliczeniową S.A. specjalnie na potrzeby handlu elektronicznego. To obecnie najszybszy sposób płatności w Internecie, dzięki któremu zamówienie może zostać zrealizowane od razu po zatwierdzeniu przelewu przez klienta. PayByNet jest jedynym w Polsce serwisem umożliwiającym realizację płatności bezpośrednio z rachunku bankowego klienta na rachunek bankowy sklepu (z wykorzystaniem technologii systemu rozliczeniowego ELIXIR).


Klient zobowiązany jest do uiszczenia należności w ciągu 7 dni od daty potwierdzenia zamówienia. Po tym czasie zamówienie zostanie anulowane i usunięte z naszej bazy. 

- płatność przy odbiorze - listonoszowi, który doręcza przesyłkę lub w oddziale Poczty Polskiej podczas odbioru przesyłki.

2. Towar zakupiony w sklepie internetowym Start2Play.pl wysyłany jest za pośrednictwem Poczty Polskiej:
- przesyłka polecona priorytetowa - przedpłata przelewem - DARMOWA dostawa 0zł
- PACZKA24 - płatność przy odbiorze - koszt wysyłki 25zł
- PACZKA48 - płatność przy odbiorze - koszt wysyłki 20zł.
Towar wysyłany jest najpóźniej następnego dnia roboczego po zaksięgowaniu płatności na koncie Start2Play.pl
3. Firma Start2Play prowadzi sprzedaż wyłącznie na terenie Polski.
4. Istnieje również możliwość odbioru osobistego w siedzibie Firmy po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub mailowym.


§ 4. REKLAMACJE


1. Wszystkie towary dostępne w sklepie internetowym Start2Play.pl są oryginalne i pochodzą z legalnych źródeł.
2. Jeżeli po otrzymaniu towaru Klient znajdzie w nim wady fabryczne może skorzystać ze świadczeń gwarancyjnych bezpośrednio u producenta produktu lub we wskazanych serwisach (dotyczy produktów objętych gwarancją producenta).
3. Klientowi przysługuje prawo do złożenia reklamacji w sklepie Start2Play.pl w przypadku stwierdzenia w dostarczonym towarze: 
- niezgodności towaru z towarem zawartym w zamówieniu
4. W przypadku reklamacji, zakupiony towar należy wraz z oryginałem dowodu zakupu i opisem reklamacji (lub wydrukować wzór znajdujący się pod linkiem) dostarczyć na adres Sprzedającego. Zareklamowany towar należy bezpiecznie zapakować i skontaktować się telefonicznie lub mailowo z obsługą sklepu Start2Play.pl w celu uzgodnienia warunków zwrotu.
5. Reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 14 dni od daty otrzymania przez sklep Start2Play.pl przesyłki z reklamowanym towarem. W przypadku uznania reklamacji, towar uszkodzony zostanie naprawiony lub wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania zapasów towaru), sklep Start2Play.pl zwróci Klientowi równowartość ceny towaru zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.
6. Koszty związane z odesłaniem towaru reklamowanego, sklep Start2Play.pl zwraca niezwłocznie, jednak nie później niż w ciągu 14 dni kalendarzowych od pozytywnego rozpatrzenia reklamacji na wskazane przez Klienta konto bankowe.

7. Nie stanowią podstawy reklamacji różnice w wyglądzie towarów dostarczonych z zamówionymi, oglądanymi na stronie Start2Play.pl, które to różnice mogą wynikać z innych ustawień (parametrów) monitora Klienta.

§ 5. ODSTĄPIENIE OD UMOWY


1. Klient może zrezygnować z towaru kupionego w sklepie Start2Play.pl w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki bez podania przyczyny i bez ponoszenia kosztów (z wyjątkiem kosztów doręczenia zamówionego towaru – do wysokości odpowiadającej najtańszej opcji przesyłki).
2. Odstąpienie od umowy wymaga wypełnienia oświadczenia na piśmie w terminie wskazanym w ust. 1.
3. Zakupiony towar należy bezpiecznie zapakować i dostarczyć na adres Sprzedającego wraz z dowodem zakupu i wypełnionym oświadczeniem o odstąpieniu od umowy. W tym celu należy skontaktować się telefonicznie lub mailowo z obsługą sklepu Start2Play.pl w celu uzgodnienia warunków zwrotu.
4. Koszty zwrotu towaru w wyniku odstąpienia ponosi Klient. Jednocześnie Klient ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości produktu będące wynikiem korzystania z niego w nieodpowiedni sposób (wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakter produktu, jego cechy lub funkcjonowanie). 
5. Sklep Start2Play.pl nie przyjmuje paczek wysłanych za pobraniem.
6. Prawo do odstąpienia od umowy nie przysługuje Konsumentowi w odniesieniu do umowy (stosownie do art. 38 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta - tekst jednolity z dnia 24 czerwca 2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 827):
- o świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który przed rozpoczęciem świadczenia został poinformowany o tym, że po jego spełnieniu utraci prawo do odstąpienia od umowy;
- w których przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub higienę, jeżeli opakowanie to zostało otwarte po dostarczeniu;
w których przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli zostało ono otwarte po dostarczeniu – np. zdjęto folię ochronną z fabrycznie nowej gry komputerowej;
- o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy.
7. Zwrot towaru jest możliwy tylko wówczas, gdy towar nie był rozpakowywany, używany, kopiowany ani nie został w żaden sposób zniszczony. Zwracane towary muszą być kompletne. Towary zabezpieczone fabrycznie przed otwarciem nie mogą być zwrócone po zdjęciu folii lub usunięciu zabezpieczeń, zniszczeniu pudełka, itd. Płyty CD, płyty DVD, muszą być zwracane w oryginalnym, nienaruszonym opakowaniu (nieusunięta folia, niezniszczone pudełko). 
8. Zwrot należności za zwrócony towar (bez kosztów przesyłki), nastąpi w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania towaru z powrotem, na wskazane przez Klienta konto bankowe.

 

§ 6. TREŚCI CYFROWE


1. Gry Cyfrowe sprzedawane są tylko na terenie Polski, mogą nie działać poza terytorium Polski.. Zakup Gry Cyfrowej może zostać zrealizowany wyłącznie po dokonaniu płatności z góry. W ciągu 24h po otrzymaniu płatności za zamówienie, Gra Cyfrowa zostanie wysłana na adres mailowy wskazany podczas zamówienia. 

2. Klient ma prawo do rezygnacji z zamówienia do momentu wysłania Gry Cyfrowej przez sklep internetowy Start2Play.pl, wówczas otrzyma zwrot poniesionych kosztów zakupu. 

3. Prawo do odstąpienia od umowy nie przysługuje Klientowi w odniesieniu do umowy o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą Klienta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez sklep Start2Play.pl o utracie prawa odstąpienia od umowy (zgodnie z art. 38 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta - tekst jednolity z dnia 24 czerwca 2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 827).§ 7. POLITYKA PRYWATNOŚCI


 

1. Administratorem danych osobowych Klienta jest Start2Play z siedzibą w Kazimierzu Dolnym przy ul. Kwaskowa Góra 14, wpisany do prowadzonej przez Burmistrza Kazimierza Dolnego ewidencji działalności gospodarczej pod numerem 1590, NIP 716-255-59-44, REGON 060681631. 

2. W sprawach związanych z danymi Klienta proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail info@start2play.pl. 

3. Dane Klienta przetwarzane są na zasadzie dobrowolności i będą przechowywane tylko do momentu rezygnacji z usługi newslettera lub złożenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Okres przetwarzania danych osobowych może zostać każdorazowo przedłużony o okres przedawnienia roszczeń, jeżeli przetwarzanie danych osobowych będzie niezbędne dla dochodzenia ewentualnych roszczeń lub obrony przed takimi roszczeniami. 

4. Dane będą przetwarzane w celu realizacji zamówienia, celach analitycznych, marketingowych oraz ewentualnych roszczeń na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) RODO. 

5. Dane mogą być udostępniane podwykonawcom (usługi transportowe) w celu prawidłowej realizacji usług określonych w regulaminie. 

6. Klient ma prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. 

7. Klient ma prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofanie. Skorzystanie prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody. 

8. Klientowi przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

 

§ 8. POLITYKA COOKIES


1. Serwis internetowy Start2Play.pl zbiera w sposób automatyczny informacje zawarte w plikach cookies podczas korzystania ze strony internetowej www.start2play.pl.
2. Pliki cookies (tzw. „ciasteczka”) stanowią dane informatyczne, w szczególności pliki tekstowe, które przechowywane są w urządzeniach końcowych Użytkowników i przeznaczone są do korzystania ze stron internetowych. Cookies zazwyczaj zawierają nazwę strony internetowej, z której pochodzą, czas przechowywania ich na urządzeniu końcowym oraz unikalny numer.
3. Podmiotem zamieszczającym na urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu pliki cookies oraz uzyskującym do nich dostęp jest operator Serwisu Start2Play.pl.
4. Pliki cookies wykorzystywane są w celu:
- dostosowania zawartości stron internetowych Serwisu do preferencji Użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych; w szczególności pliki te pozwalają rozpoznać urządzenie Użytkownika Serwisu i odpowiednio wyświetlić stronę internetową, dostosowaną do jego indywidualnych potrzeb;
- tworzenia statystyk, które pomagają zrozumieć, w jaki sposób Użytkownicy Serwisu korzystają ze stron internetowych, co umożliwia ulepszanie ich struktury i zawartości;
- utrzymanie sesji Użytkownika Serwisu (po zalogowaniu), dzięki której Użytkownik nie musi na każdej podstronie Serwisu ponownie wpisywać loginu i hasła.
5. W ramach Serwisu stosowane są dwa zasadnicze rodzaje plików cookies: „sesyjne” (session cookies) oraz „stałe” (persistent cookies). Cookies „sesyjne” są plikami tymczasowymi, które przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika do czasu wylogowania, opuszczenia strony internetowej lub wyłączenia oprogramowania (przeglądarki internetowej). „Stałe” pliki cookies przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika przez czas określony w parametrach plików cookies lub do czasu ich usunięcia przez Użytkownika.
6. W ramach Serwisu stosowane są następujące rodzaje plików cookies: - „niezbędne” pliki cookies, umożliwiające korzystanie z usług dostępnych w ramach Serwisu, np. uwierzytelniające pliki cookies wykorzystywane do usług wymagających uwierzytelniania w ramach Serwisu;
- pliki cookies służące do zapewnienia bezpieczeństwa, np. wykorzystywane do wykrywania nadużyć w zakresie uwierzytelniania w ramach Serwisu;
- „wydajnościowe” pliki cookies, umożliwiające zbieranie informacji o sposobie korzystania ze stron internetowych Serwisu;
- „funkcjonalne” pliki cookies, umożliwiające „zapamiętanie” wybranych przez Użytkownika ustawień i personalizacje interfejsu Użytkownika, np. w zakresie wybranego języka lub regionu, z którego pochodzi Użytkownik, rozmiaru czcionki, wyglądu strony internetowej itp.;
- „reklamowe” pliki cookies, umożliwiające dostarczanie Użytkownikom treści reklamowych bardziej dostosowanych do ich zainteresowań.
7. W wielu przypadkach oprogramowanie służące do przeglądania stron internetowych (przeglądarka internetowa) domyślnie dopuszcza przechowywanie plików cookies w urządzeniu końcowym Użytkownika. Użytkownicy Serwisu mogą dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Ustawienia te mogą zostać zmienione w szczególności w taki sposób, aby blokować automatyczna obsługę plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej bądź informować o ich każdorazowym zamieszczeniu w urządzeniu Użytkownika Serwisu. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi plików cookies dostępne są w ustawieniach oprogramowania (przeglądarki internetowej).
8. Operator Serwisu informuje, że ograniczenia stosowania plików cookies mogą wpłynąć na niektóre funkcjonalności dostępne na stronach internetowych Serwisu. 

§ 9. POSTANOWIENIA KOŃCOWE


1. Sprzedawca zastrzega sobie prawo zmian postanowień niniejszego Regulaminu. Zmiany obowiązują od momentu ich publikacji za stronie internetowej ze wskazaniem daty obowiązywania zmian. Zmiany nie dotyczą zamówień przyjętych do realizacji. 
2. Rozstrzyganie ewentualnych sporów wynikłych pomiędzy Sprzedawcą, a Użytkownikiem będącym konsumentem poddaje się sądom właściwym ustalonym zgodnie z przepisami Ustawy z 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (Dz.U. z 1964 r. Nr 43, poz. 296 z późn. zm.). 
3. Niniejszy regulamin wchodzi w życie 18 października 2010. Ostatnie zmiany wprowadzono 25 maja 2018.

Ładowanie...